Legia Warszawa wypuszcza swój token dla kibiców | Wiadomości | CrypS.

Legia Warszawa wypuszcza swój token dla kibiców

Redaktor: Albert Czajkowski
Legia Warszawa wypuszcza swój token dla kibiców Blockchain

Fan tokeny oparte o technologię blockchain stały się w ostatnim czasie bardzo popularne ze względu na coraz większą ilość klubów emitujących swoje kryptowaluty jak FC Barcelona, Juventus czy AC Milan. Tym razem najbardziej utytuowany klub w Polsce nawiązał współpracę z firmą, która wytwarza tego rodzaju aktywa.

Token kibica od Legii Warszawa

Prawdopodobnie najpopularniejszy klub piłkarski w Polsce i zdecydowanie odnoszący największe sukcesy w historii polskiej piłki nożnej, jakim jest Legia Warszawa ogłosiła, że uruchomi fan token LEG we współpracy z Chiliz oparty na blockchainie platformy Socios poświęconej zaangażowaniu fanom i nagrodom dla nich.

Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa, powiedział: Jesteśmy bardzo dumni, że do grona naszych partnerów dołączyła globalna marka Socios.com. Pionierskie rozwiązania i nowe technologie, które dodatkowo dają naszym kibicom niepowtarzalne możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu naszego klubu, to dokładny kierunek, w którym chcemy się rozwijać.

Dariusz Miodulski na zdjęciu promując socios i fan token

Warto wspomnieć, że współpracę z Chiliz podjęły najpopularniejsze kluby piłkarskie jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan i wiele innych wypuszczając swoje tokeny kibica. Obecna kapitalizacja rynkowa tokenów fanów przekracza 160 milionów dolarów. Fan tokeny wygenerowały 30 milionów dolarów dla klubów i partnerów w 2020 roku i wyglądają na nowe, potężne źródło przychodów dla branży sportowej.

Właściwości tokena LEG

Token $LEG zostanie uruchomiony w nadchodzących miesiącach i zapewni kibicom prawa głosu w różnych decyzjach klubowych. Posiadacze LEG będą również uprawnieni do wzięcia udziału w ekskluzywnych grach, konkursach i doświadczeniach VIP. Podaż żetonów fanów LEG zostanie ograniczona do 5 milionów. Szczegóły dotyczące daty premiery, ceny i pierwszej ankiety zostaną ujawnione wkrótce.

Alexandre Dreyfus, CEO i założyciel Chiliz and Socios.com, powiedział: Już niedługo kibice Legii na całym świecie będą mieli nowy sposób zbliżenia się do ulubionego klubu i będą mogli wpływać na drużynę w ankietach, uzyskiwać dostęp do nagród VIP, ekskluzywnych promocji, forów dyskusyjnych i wielu innych na Socios.com. Jesteśmy pewni, że tokeny $ LEG Fan Tokeny będą wielkim hitem wśród fanów i staną się nowym, bardzo potężnym narzędziem do zaangażowania klubu.

Legia Warszawa wypuszcza swój token dla kibicówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.