Największy rosyjski rynek w Darknecie startuje z ICO | Wiadomości | CrypS.

Największy rosyjski rynek w Darknecie startuje z ICO

Redaktor: Albert Czajkowski
Hakerzy kradną kryptowaluty

Hydra, czarny rynek Darknet zaopatrujący w narkotyki Rosję i sąsiednie kraje, wydał memorandum inwestycyjne. Przestępcy przeprowadzą ICO, aby zebrać 146 mln USD potrzebne na światową ekspansję. 

To prawdopodobnie najbardziej nielegalne ICO w historii. “Rozpocznie się nowa era na Zachodzie. Skala ekspansji jest trudna do wyobrażenia” – brzmi fragment marketingowej zapowiedzi. Hydra ogłosiła wyemitowanie tokenów wartych po 100 USD każdy. Zakup paczki 100 sztuk, ma uprawniać do udziału z zysków platformy. Każda osoba, która dołoży 10 000 USD do rozwoju światowego handlu narkotykami może liczyć na 0,003333333 %. Zostanie wydane 1 470 000 tokenów reprezentujących 49 procent udziałów w projekcie.

Hydra ogłosiła w memorandum, że chce dać reszcie świata “bezdotykowy” standard czarnorynkowego handlu, gdzie sprzedawca, kurier ani klient nigdy się nie spotykają.  ICO sfinansuje Eternos czyli połączenie platformy do handlu narkotykami, zaszyfrowanego komunikatora, giełdy krypto, anonimowej przeglądarki typu TOR i opartego na sztucznej inteligencji systemu rozwiązywania sporów. 

Pomimo pięknej, dla przestępczego światka, zapowiedzi pozostaje dużo niewiadomych. Nie podano na jakim blockchainie miałyby zostać oparte tokeny. Niektórzy uważają też, że ICO będzie oszustwem przy wyjściu. W tym przypadku inwestorzy mogliby szukać sprawiedliwości wyłącznie na własną ręką.

Hydra działa od 2o15 roku i od tego czasu zarejestrowano na niej od 2,5 do 3 milionów kont, z których 393 000 dokonały przynajmniej jednej transakcji. Platforma twierdzi, że obsługuje 100 000 zleceń dziennie. Można na niej kupić podrobione paszporty, narkotyki lub usługi hakerskie. Płatność odbywa się w bitcoinach. Po zapłaceniu kupujący otrzymuje szczegółowy opis drogi do skrytki, która może znajdować się wszędzie. Tam czeka na niego paczka z zamówionym towarem.

Hakerzy kradną kryptowalutyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.