Najlepsze kobiety z branży Web3 w 2023 roku! Nominuj swoją kandydatkę | Wiadomości | CrypS.

Najlepsze kobiety z branży Web3 w 2023 roku! Nominuj swoją kandydatkę

Filip Dzięciołowski
Kobiety Web3

Stowarzyszenie Blockchain Polska rozpoczęło niezwykle ważną inicjatywę – „Top Women of Web3 in 2023” – której celem jest wyróżnienie kobiet, które kształtują branżę Web3 w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej!


Zachęcamy do nominowania kandydatek, które Waszym zdaniem odegrały w tym roku kluczową rolę i miały znaczący wpływ w dziedzinie Web3 i blockchain.

Akceptowane są nominacje z różnych sektorów i dziedzin: business, prawo i regulacje, medycyna, start-upy, finanse, inwestycje venture, itp.

Wspierajmy kobiety z sektora Web3!

Chociaż coraz więcej ekspertów płci pięknej działa w tych obszarach, trzeba przyznać, że kobiety wciąż są niedostatecznie reprezentowane w przestrzeni publicznej – na konferencjach, webinarach czy innych wydarzeniach branżowych. Poprzez tę inicjatywę Blockchain Polska zamierza zmienić ten stan rzeczy i zwiększyć widoczność osiągnięć koleżanek z regionu.

Jeśli więc znasz kobietę, która prowadzi wyjątkową pracę w obszarze Web3 i blockchain, wypełnij ankietę znajdującą się pod tym linkiem.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 31 grudnia 2023 roku, a wyniku zostaną ogłoszone przed końcem stycznia 2024 roku.

Spośród nominowanych kandydatek zostanie wybranych 20 najbardziej zasłużonych kobiet. Warunkiem koniecznym jest aktywna działalność kandydatek w przynajmniej jednym z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Zwyciężczynie zostaną przedstawione w specjalnym raporcie opublikowanym przez Stowarzyszenie Blockchain Polska. Za ich zgodą, raport może także zostać udostępniony organizatorom konferencji i wydarzeń w regionie, aby zwiększyć szanse kobiet na udział jako prelegentki w kluczowych eventach branżowych.

Top Woman of Web3

Zwyciężczynie otrzymają również darmowe bilety lub zniżki na udział w konferencji Technology of Tomorrow (19-20 września 2024).

Dlaczego jest to ważne? Jak komentują członkowie STP:

Wierzymy w siłę różnorodności, a poprzez podkreślanie osiągnięć kobiet w naszym regionie mamy nadzieję zainspirować następne pokolenie liderek

Bądź częścią tych pozytywnych zmian i zgłoś swoją kandydatkę!

Zapraszamy również na kanały społecznościowe SBP, na których publikowane są najważniejsze informacje o działalności stowarzyszenia:

Kobiety Web3reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.