Młoda usługa od Binance generuje tygodniowo 2 miliardy USD obrotu. W czym tkwi fenomen? | Wiadomości | CrypS.

Młoda usługa od Binance generuje tygodniowo 2 miliardy USD obrotu. W czym tkwi fenomen?

Karolina Kropopek

Czołowa giełda kryptowalut ogłosiła kluczowe osiągnięcie związane ze swoim narzędziem do kopiowania transakcji. Okazuje się, że jego średni skumulowany tygodniowy wolumen obrotu przekroczył 2 miliardy dolarów w ciągu pierwszych 3 miesięcy od uruchomienia.


  • Poprzez wprowadzenie usługi copy tradingu Binance potwierdza swoje zaangażowanie w zmniejszanie barier wejścia na rynek kryptowalut dla nowych inwestorów,
  • Popularna giełda kryptowalut pochwaliła się kluczowym osiągnięciem w postaci wygenerowania przez nowe narzędzie inwestycyjne wolumenu przekraczającego 2 mld dol. tygodniowo.

Binance wprowadza nowe narzędzia

W grudniu 2023 roku czołowa platforma kryptowalutowa wdrożyła kilka nowych funkcji poprawiających komfort dla użytkowników. W swojej niedawnej aktualizacji Binance wprowadziło “mock copy trading”. Narzędzie to umożliwia inwestorom tej giełdy angażowanie się w działalność handlową bez inwestowania prawdziwych środków. Użytkownikom przydzielane są wirtualne kwoty, aby ci mogli eksperymentować i uczyć się w realistycznym środowisku symulacyjnym poświęconym kontraktom terminowym oraz copy tradingowi.

Dodatkowo w ramach copy tradingu od Binance wdrożono prywatne czaty dostępne w ponad 150 krajach i 14 językach. Ich celem jest zmniejszenie barier edukacyjnych związanych z rynkiem.

W jeszcze innym ulepszeniu wspomniana platforma zintegrowała się ze wskaźnikiem Sharpe Ratio, który wzbogaca zestaw narzędzi do oceny wydajności dla copy traderów.

Dotychczasowe pozytywne wsparcie i reakcja społeczności są świadectwem zaangażowania Binance w tworzenie produktów, które użytkownicy naprawdę cenią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obiecującego startu produktu i cieszymy się, że będzie się on nadal rozwijał i ewoluował w 2024 roku, ponieważ nieustannie staramy się wprowadzać innowacje i oferować naszym użytkownikom to, co najlepsze.

– powiedział Rohit Wad (CTO Binance) w odniesieniu do usługi copy tradingu.

Usługę copy trading na żywo możecie zobaczyć tutaj.

Szereg korzyści dla inwestorów

Dla copy traderów nowe narzędzie od Binance jest czymś, co pozwala im oswoić się z rynkiem wirtualnych walut. Uzyskują oni dostęp do wiedzy oraz strategii innych bardziej doświadczonych inwestorów. Co więcej, próg wejścia wynosi skromne 10 dolarów.

Weterani handlu kryptowalutami mogą natomiast korzystać z zaawansowanych narzędzi. Oprócz takich możliwości mają prawo do 10% udziału w zyskach i 10% prowizji od opłat za kopiowanie ich transakcji.

Binance stworzył także “elitarny program” dla traderów. Został on wprowadzony w celu oferowania dodatkowych nagród i zachęt osobom o wyjątkowych wynikach w ich działalności handlowej.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.