MicroStrategy stworzyła usługę nagród opartą na Lightning Network | Wiadomości | CrypS.

MicroStrategy stworzyła usługę nagród opartą na Lightning Network

Redaktor: Michał Misiura
microstrategy

Dostawca oprogramowania analitycznego MicroStrategy wprowadził platformę motywacyjną dla klientów lub pracowników opartą na sieci mikropłatności bitcoina – Lightning Network (LN).


Założyciel i były już CEO MicroStrategy – Michael Saylor, skomentował najnowszy ruch swojej firmy w następujący sposób:

Jeśli zamierzasz wydać 50 milionów dolarów, aby ściągnąć klientów na swoją stronę, dlaczego nie dać im tych 50 milionów dolarów i wyeliminować pośrednika?

Lighting Rewards to usługa, która wypłaca nagrody w satoshi za różne działania. Można ją zintegrować z większością aplikacji korporacyjnych.

Według MicroStrategy, platforma oferuje nieograniczoną skalowalność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystko dzięki “otwartej, rozszerzalnej architekturze mikrousług”.

Firmy będą mogły dostosować Lighting Rewards do swoich upodobań. Przykładowo mogą zmienić wielkość nagród i listę działań, które należy wykonać, aby je otrzymać. Usługa posiada również wbudowane oprogramowanie analityczne, które dostarcza informacji na temat skuteczności wybranych strategii PR.

Inicjatywa pozwoli także na automatyczne konwertowanie e-maili na adresy LN. Wcześniej Saylor osobiście przekształcił swój e-mail w portfel sieci mikropłatności.

Przypomnijmy, że w maju MicroStrategy osiągnęła zysk w wysokości 461,2 mln USD za pierwszy kwartał 2023 roku. W okresie sprawozdawczym firma zwiększyła swoją pozycję w bitcoinie o 7500 BTC. W jej portfelu znajduje się obecnie okrągłe 140000 BTC.

microstrategyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.