MetaMask wprowadza nową opcję, która ułatwi użytkownikom generowanie zysków | Wiadomości | CrypS.

MetaMask wprowadza nową opcję, która ułatwi użytkownikom generowanie zysków

portfel metamask umożliwi kupno kryptowalut

MetaMask, popularny portfel kryptowalutowy, ogłosił wprowadzenie nowej funkcji, która umożliwia użytkownikom sprzedaż kryptowalut w zamian za walutę fiducjarną. 


Po dokonaniu transakcji, użytkownicy mają możliwość przesłania uzyskanych środków bezpośrednio na swoje konto bankowe lub saldo PayPal.

Dostępność i obsługiwane waluty w MetaMask

Chociaż funkcja jest obecnie dostępna w ograniczonym zakresie, jest już aktywna na kluczowych rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i część Europy. Ponadto opcja “Sell” obsługuje lokalne waluty tych regionów, w tym dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego i euro. Niestety w chwili obecnej umożliwia ona tylko konwersję etheru (ETH) na walutę fiducjarną. MetaMask planuje jednak rozszerzyć jej działanie o wsparcie dla natywnych tokenów w sieciach warstwy drugiej.

Warto wspomnieć, że nowa opcja sprzedaży jest częścią większego pakietu usług oferowanych przez MetaMask, znanego jako Portfolio. Jest to odpowiednik funkcji “Buy”, która została wprowadzona w kwietniu 2023 roku i umożliwia zakup ponad 75 różnych tokenów na 8 blockchainach za pośrednictwem różnych metod płatności. MetaMask podkreśla jednocześnie, że wprowadzenie tych rozwiązań:

Ma na celu zapewnienie użytkownikom samowystarczalnego doświadczenia web3 i zminimalizowanie liczby pośredników w procesie kupna i sprzedaży kryptowalut.

MetaMask jest własnością rozwijaną przez ConsenSys, jedną z głównych firm programistycznych w ekosystemie Ethereum. Chociaż kontrowersje wokół platformy nie słabną, to warto podkreślić, że tylko w 2022 roku spółka zgromadziła ponad 30 milionów aktywnych użytkowników.

Wprowadzenie funkcji “Sell” to krok w kierunku uproszczenia procesu handlu kryptowalutami dla użytkowników. Dzięki niej możliwa jest sprzedaż aktywów bezpośrednio z ich portfeli i przesyłanie środków na konta bankowe lub saldo PayPal. Oczekuje się, że w przyszłości opcja zostanie rozszerzona o dodatkowe tokeny i sieci. 

portfel metamask umożliwi kupno kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.