MetaMask uruchomi platformę stakingową dla instytucji | Wiadomości | CrypS.

MetaMask uruchomi platformę stakingową dla instytucji

Dawid Kucharczyk
portfel metamask umożliwi kupno kryptowalut

ConsenSys, firma stojąca za MetaMask, ogłosiła uruchomienie platformy stakingowej dla inwestorów instytucjonalnych. Klienci będą mieli dostęp do takich usług jak Kiln, Blockdaemon i Allnodes. Wykorzystana zostanie również własna technologia ConsenSys.


Szef produktów instytucjonalnych MetaMask Johan Bornman powiedział:

Instytucjom bardzo trudno jest zdecydować, z którym dostawcą współpracować i spędzają nad tym średnio do dwudziestu godzin. Muszą też podjąć bardzo trudną decyzję, ponieważ każdy dostawca ma inne warunki i możliwości. Widzieliśmy prawdziwą zmianę w zainteresowaniu stakingiem, szczególnie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Na Twitterze MetaMask Institutional możemy z kolei przeczytać:

Rynek zgromadzi dostawców stakingu, którzy będą oferować proste warunki. Celem jest poprawa bezpieczeństwa sieci Ethereum poprzez uproszczenie stakowania.

Rzecznik MetaMask powiedział, że prawie wszystkie organizacje są przywiązane do dostawców, a ten najnowszy rynek ma na celu zapewnienie większego wyboru. Istnieją również plany wprowadzenia raportowania. To znaczy, że firmy będą dokładnie wiedziały, jakie wynagrodzenie otrzymują.

Ponadto MetaMask Institutional uruchamia Web3 Portfolio Dashboard. Jest to pulpit nawigacyjny, który będzie oferował kontrolę, zarządzanie portfelem, monitorowanie kryptowalut i raportowanie transakcji w jednym miejscu. Nowe funkcje również będą miały premierę 27 marca.

portfel metamask umożliwi kupno kryptowalutreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.