Meta rozszerzyła swój projekt pilotażowy o integrację NFT z Instagramem | Wiadomości | CrypS.

Meta rozszerzyła swój projekt pilotażowy o integrację NFT z Instagramem

Zerelik Maciej
instagram nft

Meta Corporation rozszerzyła swój pilotażowy projekt integracji niewymienialnych tokenów (NFT) z Instagramem na dodatkowe 100 krajów.


W komunikacie firmy możemy przeczytać:

Dziś rozpoczynamy międzynarodową ekspansję do 100 krajów w Afryce, Azji i Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie i w obu Amerykach. Ponadto obsługujemy teraz łączność Coinbase Wallet i Dapper Wallet, a także możliwość hostowania cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich emitowanych na blockchainie Flow.

Meta uruchomiła pilotażowy projekt integracji NFT z Instagramem w maju 2022 roku. Wybrani użytkownicy mogli ustawić niewymienialne tokeny jako zdjęcie profilowe.

W ramach inicjatywy sieć społecznościowa obsługuje aktywa na blockchainach Ethereum, Polygon i Flow. Do połączenia dostępne są portfele Rainbow, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet i Dapper Wallet. W początkowym ogłoszeniu Meta obiecała zintegrować Phantoma, ale jeszcze tego nie zrobiła.

W ramach usługi nie ma żadnych opłat. Dla przypomnienia, w II kwartale 2022 roku strata Meta Corporation przekroczyła 2,8 mld dolarów.

instagram nft
reklama
reklama