Meta rozszerzyła swój projekt pilotażowy o integrację NFT z Instagramem | Wiadomości | CrypS.

Meta rozszerzyła swój projekt pilotażowy o integrację NFT z Instagramem

Redakcja
instagram nft

Meta Corporation rozszerzyła swój pilotażowy projekt integracji niewymienialnych tokenów (NFT) z Instagramem na dodatkowe 100 krajów.


W komunikacie firmy możemy przeczytać:

Dziś rozpoczynamy międzynarodową ekspansję do 100 krajów w Afryce, Azji i Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie i w obu Amerykach. Ponadto obsługujemy teraz łączność Coinbase Wallet i Dapper Wallet, a także możliwość hostowania cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich emitowanych na blockchainie Flow.

Meta uruchomiła pilotażowy projekt integracji NFT z Instagramem w maju 2022 roku. Wybrani użytkownicy mogli ustawić niewymienialne tokeny jako zdjęcie profilowe.

W ramach inicjatywy sieć społecznościowa obsługuje aktywa na blockchainach Ethereum, Polygon i Flow. Do połączenia dostępne są portfele Rainbow, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet i Dapper Wallet. W początkowym ogłoszeniu Meta obiecała zintegrować Phantoma, ale jeszcze tego nie zrobiła.

W ramach usługi nie ma żadnych opłat. Dla przypomnienia, w II kwartale 2022 roku strata Meta Corporation przekroczyła 2,8 mld dolarów.

instagram nftreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.