Memecoiny znów w górę! Topowy projekt Solany odrobił straty i zaliczył nowe ATH | Wiadomości | CrypS.

Memecoiny znów w górę! Topowy projekt Solany odrobił straty i zaliczył nowe ATH

Jacek Walewski
Memecoiny

Na rynku kryptowalut panuje… nuuuuda. Całe szczęście nie na całym. Memecoiny ponownie szaleją. I to dosłownie. Dogwifhat nie tylko odrobił straty, ale też zaliczył nowe ATH.


  • Dogwifhat to nowy lider memecoinów, jeżeli chodzi o wzrosty,
  • Pozostałe memecoiny także drożeją, choć w trochę mniejszym stopniu.

Memecoiny nadal żywe

Dogwifhat (WIF) to jeden z młodszych członków rodziny memecoinów. Jest oparty na sieci Solana. Powstał w listopadzie ubiegłego roku. Z jakiś dziwnych powodów stał się nowym fenomenem. Wyrysował teraz nowe ATH – ok. 4 USD. Obecnie kosztuje ok. 3,7 USD, co oznacza skok ceny o ponad 50% w skali tygodnia.

Od wczoraj jego cena wzrosła o 19%. To najlepszy dzienny wynik dogwifhat od czasu jego uruchomienia. Doprowadziło to do tego, że projekt jest dziś 39. największym tokenem pod kątem kapitalizacji na rynku kryptowalut.


Skorzystaj z obniżonej prowizji na Binance (-20%) na handel Spot i Futures –>


Nie wszystko jest jednak takie różowe. RSI wynosi obecnie 69 punktów, co zwiększa ryzyko spadków. Do tego pamiętajmy, że to memecoin. Jego fundamentem jest mem, czyli w praktyce nic. Twórcom nie chodzi o rozwiązanie żadnego realnego problemu czy stworzenie nowego rynku. To tylko żeton do spekulacji. I tyle.

Pieseł i jego kuzyni też radzą sobie dobrze

Inne memecoiny również mają się dziś dobrze. Dogecoin kosztuje 0,21 USD, co przekłada się na skok o blisko 8% od wczoraj i 32% w skali 7 dni.

Za jednego floki trzeba zapłacić 0,00024 USD, co oznacza wzrost o 7% w ciągu 24 h i 5% w skali tygodnia.

Bonk jest warty 0,000027 USD, co oznacza sus na wykresie o 17% przez ostatnie 7 dni i 3% od wczoraj.

1 PEPE kosztuje 0,0000078 USD (wzrost o 2% od wczoraj, ale spadek o taki sam procent przez tydzień). Za shiba inu zapłacicie 0,000038 USD, co oznacza stagnację ceny w skali doby i skok o 10% w skali 7 dni.

Uważaj, w co lokujesz kapitał!

Nie po raz pierwszy ostrzegamy przed inwestowaniem w memecoiny. Powód? To bardzo spekulacyjne aktywa. Nie mają właściwie fundamentów, a ich popularność (i wyceny) może spaść, gdy bitcoin i ether znów zaczną drożeć. Rynek przerzuci się po prostu na poważniejsze projekty.

Na memecoinach można zarobić, ale przypomina to trochę grę w ruletkę, a nie poważne inwestowanie.

Memecoinyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.