Megadrop od Binance wystartował! Jak zarobić dzięki tej platformie? | Wiadomości | CrypS.

Megadrop od Binance wystartował! Jak zarobić dzięki tej platformie?

Filip Dzięciołowski
Metadrop

Giełda Binance się nie zatrzymuje i wprowadza kolejny innowacyjny produkt do swojego ekosystemu. Jest nim nowa platforma Megadrop, która stanowi połączenie programu zarobkowego Binance Earn z jej portfelem Web3. 


  • Dzięki Megadrop użytkownicy Binance otrzymują dostęp do tokenów od młodych projektów Web3, które jeszcze nie zdążyły zadebiutować na tej giełdzie,
  • Warunki uczestnictwa są proste: wystarczy stake’ować swoje tokeny BNB w ramach programu Earn lub wykonywać określone zadania.

Metadrop to nowe spojrzenie na airdropy

Nowy miesiąc to kolejne wyzwania od topowej giełdy kryptowalut, jaką jest Binance. Jeśli śledzicie pojawiające się na niej regularnie akcje promocyjne, dzięki którym można zgarnąć trochę tokenów, to zapewne znacie jej program Earn. Pisząc w największym uproszczeniu, jest to system składający się z kilku rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie generować dochód pasywny z pewnych działań.

Natomiast teraz Binance wystartowało z nową platformą – Megadrop –  która stanowi połączenie Earn oraz portfela Web3 od tej giełdy, który zadebiutował na rynku w zeszłym roku. By otrzymać za darmo tokeny projektów, które za jakiś czas pojawią się na głównej platformie giełdy, mamy do wyboru dwie opcje – staking BNB lub wykonywanie różnych zadań w ramach wspomnianego walletu.

Zadania za każdym razem będą przybierały inną formę i w zależności od niej będzie stosowany specjalny mnożnik punktów do zdobycia. W przypadku stake’owania BNB liczy się zarówno okres i moment subskrypcji. Nagrody są naliczane co godzinę (analogicznie jak w przypadku launchpooli). W zależności od długości subskrypcji przelicznik za każdy quest jest inny.

Jeżeli użytkownik chce zrezygnować ze stake’owania swoich tokenów, może to zrobić w dowolnym momencie godząc się na utratę BNB, które zarobił przez Earn. Ważna informacja: użytkownik musi wtedy czekać na swoje tokeny około 48-72 godzin, nim te pojawią się w jego portfelu spot.

Co należy jeszcze wiedzieć? Moment wykonania danego zadania nie ma znaczenia, jednakże aby otrzymać punkty za nie, trzeba wykonać je w trakcie trwania Megadrop’a.

Czas na pierwsze zadanie

Gotowi na pierwszego questa w ramach Megadrop? Dotyczy ono projektu BounceBit, który stanowi protokół ponownego stake’owania BTC oraz protokół CeDeFi, który zwiększa użyteczność tej kryptowaluty poza jego tradycyjną rolę jako magazynu wartości.

Żeby wziąć udział w tym zadaniu Megadrop, upewnijcie się, że posiadacie cyfrowy wallet Binance Web3. Całość działań będzie prowadzona w sieci BNB, tak więc wymagane są tokeny BNB na poczet opłat za gaz i 0,0001 BTCB w tym portfelu. aby ukończyć zadanie. Szczegóły dot. tego questa znajdziecie w tym miejscu.

Metadropreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.