MAD DOG`S PACT nawiązuje współpracę z Zetly | Wiadomości | CrypS.

MAD DOG`S PACT nawiązuje współpracę z Zetly

Mariusz Przepiórka
MAD DOG`S PACT nawiązuje współpracę z Zetly

Organizacja e-sportowa MAD DOG`S PACT, która jest krajowym potentatem w rozgrywkach w najpopularniejszą grę sieciową Counter Strike: Global Offensive nawiązała współpracę z platformą Zetly. Dzięki współpracy MAD DOG’S PACT weźmie czynny udział w tworzeniu spójnego ekosystemu dla wszystkich fanów e-sportu w Polsce. Umowa przewiduje również emisję tokenów użytkowych.   

W ramach uczestnictwa w Zetly PACT otrzymuje możliwość emisji kart kolekcjonerskich w formacie tokenów NFT. W ten sposób uwieczni swoje największe sukcesy w turniejach CS:GO i najbardziej efektowne akcje z najważniejszych rozgrywek. Środki pozyskane ze sprzedaży tokenów będą przeznaczone m.in. na rozwój drużyny e-sportowej.

– MAD DOG`S PACT to prawdziwi potentaci, jeśli chodzi o polską scenę Counter Strike: Global Offensive – z wielką przyjemnością witamy ich w szybko powiększającym się gronie partnerów platformy Zetly. Korzyści z naszego partnerstwa będą obopólne – nasza platforma pozyskuje silną, rozpoznawalną w polskim środowisku e-sportowym markę — komentuje Michał Glijer, CEO Zetly.

MAD DOG`S PACT to założona w 2017 roku polska organizacja  e-sportowa, która ma na koncie wiele sukcesów w światowych turniejach Counter Strike: Global Offensive. Zetly jest polsko-estońską spółką, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly to unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego.

MAD DOG`S PACT nawiązuje współpracę z Zetly
reklama
reklama