LUNA wyprzedza ETH 2.0 i Solana pod względem wartości stakowanych tokenów | Wiadomości | CrypS.

LUNA wyprzedza ETH 2.0 i Solana pod względem wartości stakowanych tokenów

Redakcja
terra luna spalanie tokenów

LUNA, natywny token stakingu i zarządzania blockchaina Terra, wyprzedził zarówno Ethereum 2.0 (ETH), jak i Solanę (SOL) pod względem kapitalizacji rynkowej stakowanych monet. Stał się tym samym liderem pod tym względem.

Informacja ta, wraz ze szczegółowym wykresem wyników 10 najlepszych platform według ich kapitalizacji rynkowej stakingu, została opublikowana na Twitterze przez CryptoRank.

Potwierdziła ją też firma zajmująca się analizą krypto danych Staking Rewards. Stwierdziła ona, że tym samym LUNA stała się największą siecią Proof-of-Stake (PoS) pod względem wartości rynkowej stakowanych monet.

W momencie pisania tego tekstu, wartość stakowana na blockchainie Terra wynosiła 32,08 miliarda dolarów. W sieci zablokowano aż 41,79% wszystkich kwalifikujących się tokenów. Zaraz za nią plasuje się Solana z wartością 32,04 miliarda dolarów i 74,34% stakowanych tokenów. Trzecie miejsce zajmuje Ethereum 2.0 z kapitalizacją rynkową stakowanych ETH na poziomie 25,15 mld dolarów.

terra luna spalanie tokenówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.