Kurs Toncoina wystrzeli do 15 USD? Analityk patrzy byczo na dwa memecoiny | Wiadomości | CrypS.

Kurs Toncoina wystrzeli do 15 USD? Analityk patrzy byczo na dwa memecoiny

Reklama
KangaMoon

Rynek kryptowalut w ciągu ostatnich kilku dni powoli podnosi się po ostatnich niedźwiedzich ruchach. W tym samym czasie KangaMoon (KANG) notuje kolejne poziomy swojej przedsprzedaży. 


Niektórzy analitycy porównali sytuację KANG do sytuacji dogecoina z hossy w 2021 roku.W związku z tym wybrali token KANG jako jednego z najlepszych memecoinów do inwestycji w 2024 roku. Co więcej, kryptowalutowi eksperci prognozują wzrost cen toncoina (TON) i dogecoina (DOGE) w nadchodzących dniach.

KangaMoon (KANG) zapewnia wczesnym kupującym 290% zwrotu z inwestycji

KangaMoon, w przeciwieństwie do innych projektów z sektora memecoinów, które rozwijają się jedynie dzięki spekulacji i aktualnemu hype’owi, zapewnia unikalne połączenie rozrywki i nagród w świecie rzeczywistym.

Projekt oferuje salon gier, w którym można zarobić, co wykracza poza samą rozgrywkę. Dzięki innowacyjnemu modelowi SocialFi posiadacze KangaMoon mogą brać udział w wyzwaniach i różnych konkursach w mediach społecznościowych, aby wygrać tokeny KANG.

Ekosystem aktywnie aktualizuje swoje platformy mediów społecznościowych o działania, które mogą zapewnić posiadaczom więcej tokenów KANG, takie jak trwający konkurs szylingowy KangaMoon.

Jako przykład rewolucyjnego charakteru tej platformy można wskazać fakt, że jej posiadacze mają realny wpływ na wszystko dot. jej ekosystemu – od tworzenia gier po inne funkcje, stając się aktywnymi uczestnikami rewolucji KangaMoon.

Do tej pory w przedsprzedaży wzięło udział ponad 6000 użytkowników, a jej społeczność liczy już ponad 20 tys. osób.

Przedsprzedaż KangaMoon jest już na piątym etapie i oferuje 10% bonusu oraz szansę na wcześniejsze wejście, zanim token pojawi się na giełdach w nadchodzących tygodniach.

Analitycy przewidują, że token ma potencjał na 50-krotny wzrost w nadchodzących tygodniach, co może podnieść cenę KANG do 1 dolara. Przy obecnej cenie wynoszącej zaledwie 0,0196 USD, teraz jest najlepszy czas na zakup KANG i zajęcie pozycji zapewniającej znaczne zyski w przyszłości.

Zespół projektu zebrał ponad 5,5 miliona dolarów, a do końca przedsprzedaży może zebrać ponad 7 milionów dolarów. Ogólnie rzecz biorąc, KANG to jedna z najpopularniejszych memicznych kryptowalut, w które warto zainwestować w 2024 r.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Sagemate przewiduje, że Toncoin może osiągnąć 15 dolarów po halvingu

Sagemate, czołowy analityk kryptowalut, prognozuje wzrost dynamiki dla toncoina. Analityk udostępnił wątek na temat niedawnego wzrostu wartości toncoina o 111,76% i przyszłego potencjału. Ekspert ten poszedł dalej, dzieląc się wykresem, który ujawnił silne wskaźniki trendu wzrostowego, takie jak przebicia oporu i zwyżkowe sygnały MACD.

Analityk uważa, że cena toncoina może osiągnąć 15 dolarów po halvingu bitcoina, doradzając jednocześnie użytkownikom, aby przygotowali się na pomnożenie swoich zysków. Według eksperta ds. kryptowalut przyszłość toncoina wydaje się być bycza, ale potencjalne odwrócenie sytuacji wymaga zwrócenia uwagi na poziomy wsparcia.

Tami Crypto przewiduje, że Dogecoin (DOGE) szykuje się do wybicia

Tami Crypto przewiduje wzrost ceny dogecoina. Według eksperta cena DOGE może powrócić do obecnego poziomu wsparcia, czyli około 0,16 USD, a nawet wzrosnąć nieco wyżej. Analitycy uważają, że najpopularniejszy z memecoinów ciężko pracuje, aby przebić się przez opór na poziomie 0,17 dolara.

Może jednak nastąpić tymczasowe odrzucenie z 200-dniowej EMA. Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki techniczne wskazują na możliwy wzrost ceny dogecoina.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.