Kultowy odtwarzacz Winamp dodaje wsparcie dla NFT | Wiadomości | CrypS.

Kultowy odtwarzacz Winamp dodaje wsparcie dla NFT

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
winamp nft

Odtwarzacz multimedialny Winamp zintegrował wsparcie dla niewymiennych tokenów (NFT) w sieciach Ethereum i Polygon.


Usługa obsługuje teraz odtwarzanie audio i wideo NFT wydanych w standardach ERC-721 i ERC-1155. Wystarczy podłączyć portfel MetaMask do Winampa za pośrednictwem przeglądarki Brave, Chrome lub Firefox. CEO firmy – Alexander Sabunjan, skomentował rozwój w następujący sposób:

Nowa wersja Winampa pozwala ludziom na słuchanie dowolnego pliku za pomocą odtwarzacza, który już kochają.

Najbardziej uniwersalne narzędzie do słuchania?

Zespół odpowiedzialny za odtwarzacz multimedialny zapowiedział również aktualizacje, które “uczynią z Winampa uniwersalną i najbardziej zaawansowaną bibliotekę do słuchania”. Uruchomienie usługi planowane jest na początek 2023 roku.

Jednocześnie platforma muzyczna Web3 LGND Music nawiązała współpracę z Warner Music Group i Polygon. Strony będą promować muzykę NFT od stycznia 2023 roku.

Przypomnijmy, że Warner Music Group w lutym uzgodnił partnerstwo z producentem gier NFT – Splinterlands. W sierpniu platforma muzyczna NFT – OneOf pozyskała strategiczną inwestycję w wysokości ponad 8 milionów dolarów.

winamp nftreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.