KuCoin dodaje opcję kupna kryptowalut za złotówki | Wiadomości | CrypS.

KuCoin dodaje opcję kupna kryptowalut za złotówki

Michał Misiura
giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację

Giełda kryptowalut KuCoin ogłosiła rozszerzenie liczby obsługiwanych walut fiat. Wśród nich znalazła się polska złotówka. 

Od teraz na KuCoin’ie można kupować kryptowaluty przy użyciu 22 tradycyjnych walut. Wszystko to dzięki współpracy giełdy z bramkami płatności Simplex, Banxa i OTC.

Aby przejść do zakupu należy wejść w zakładkę „Buy Crypto with Credit Card w panelu użytkownika na stronie giełdy, a następnie wybrać obsługiwaną walutę fiat. 

kryptowaluty obsługiwane przez kucoin
Waluty tradycyjne obsługiwane przez giełdę KuCoin
giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.