KuCoin i DigitalBits z nową propozycją dla biznesu | Wiadomości | CrypS.

KuCoin i DigitalBits z nową propozycją dla biznesu

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację

Giełda kryptowalut KuCoin poinformowała o nawiązaniu współpracy z DigitalBits. Celem partnerstwa jest rozwój platformy wymiany walut dla klientów biznesowych (ECD). Rozwiązanie ECD jest zbliżone do tradycyjnego rynku OTC, ale obsłuży klientów biznesowych.

Zarejestrowana na Seszelach giełda zapewnia, że to pierwsza tego rodzaju usługa na rynku. Dzięki niej firmy mają uzyskać łatwy dostęp do rozwiązań opartych o blockchain bez konieczności zatrudniania doświadczonych traderów i używania dużych sum tokenów. Podobnie jak OTC, ECD również umożliwi subskrypcję, a także pozwoli na korzystanie z programów lojalnościowych opartych na bitcoinie i ethereum.

ECD będzie początkowo obsługiwać XDB, własną walutę DigitalBits. Klienci mogą jednak składać zlecenia także na kilka innych walut notowanych na KuCoin. Zdaniem Johnny’ego Lyu, CEO KuCoin Global, w roku 2020 firmowe tokeny zyskują na znaczeniu. Lyu zapowiada również, że platforma ECD znacznie ułatwi firmom pozyskiwanie kryptowalut niezbędnych dla prowadzenia ich działalności.

giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.