KuCoin i DigitalBits z nową propozycją dla biznesu | Wiadomości | CrypS.

KuCoin i DigitalBits z nową propozycją dla biznesu

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację

Giełda kryptowalut KuCoin poinformowała o nawiązaniu współpracy z DigitalBits. Celem partnerstwa jest rozwój platformy wymiany walut dla klientów biznesowych (ECD). Rozwiązanie ECD jest zbliżone do tradycyjnego rynku OTC, ale obsłuży klientów biznesowych.

Zarejestrowana na Seszelach giełda zapewnia, że to pierwsza tego rodzaju usługa na rynku. Dzięki niej firmy mają uzyskać łatwy dostęp do rozwiązań opartych o blockchain bez konieczności zatrudniania doświadczonych traderów i używania dużych sum tokenów. Podobnie jak OTC, ECD również umożliwi subskrypcję, a także pozwoli na korzystanie z programów lojalnościowych opartych na bitcoinie i ethereum.

ECD będzie początkowo obsługiwać XDB, własną walutę DigitalBits. Klienci mogą jednak składać zlecenia także na kilka innych walut notowanych na KuCoin. Zdaniem Johnny’ego Lyu, CEO KuCoin Global, w roku 2020 firmowe tokeny zyskują na znaczeniu. Lyu zapowiada również, że platforma ECD znacznie ułatwi firmom pozyskiwanie kryptowalut niezbędnych dla prowadzenia ich działalności.

giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację
reklama
reklama