Kryptowaluty z najlepszym ROI o wysokim zysku w tym tygodniu. Co będzie dalej z altcoinami? | Wiadomości | CrypS.

Kryptowaluty z najlepszym ROI o wysokim zysku w tym tygodniu. Co będzie dalej z altcoinami?

Reklama
KangaMoon

Traderzy uważnie monitorują najpopularniejsze altcoiny na cotygodniowych wykresach wraz ze zmieniającym się rynkiem kryptowalut. Core (CORE), Bonk (BONK) i KangaMoon (KANG) należą obecnie do altcoinów, które przynoszą największe zyski. Chociaż CORE i BONK mają już ugruntowaną pozycję, KANG jest nowicjuszem, który znajduje się obecnie w 5. etapie przedsprzedaży. Analitycy rynku sugerują jednak, że w 2024 r. może on wzrosnąć stukrotnie.


Analiza cen podstawowych: uparty trend trwa

W ostatnim czasie Core (CORE) doświadcza fali zwyżek na swoim wykresie cenowym. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia cena Core wzrosła z 1,91 USD do 2,52 USD, co oznacza wzrost o 31%. W tym czasie kapitalizacja rynkowa spółki wzrosła z 1,69 miliarda dolarów do 2,22 miliarda dolarów. Wielu analityków twierdzi, że dzięki takim wynikom Core może wspiąć się na listę topowych altcoinów.

Z perspektywy analizy technicznej ten zwyżkowy trend dla tokena Core może być w dalszym ciągu kontynuowany. Na przykład Core jest obecnie notowany powyżej swoich 21- i 50-dniowych EMA. Ponadto aż 25 wskaźników technicznych pokazuje sygnały kupna dla tego altcoina. Z tego powodu eksperci sporządzili byczą prognozę ceny Core. Przewidują wzrost do 3,02 dolara w drugim kwartale 2024 roku w przypadku Core.

Bonk (BONK): Handel altcoinami na zielono

Tymczasem Bonk (BONK) to kolejny altcoin wykazujący trajektorię wzrostową. Według danych CoinMarketCap jego wzrosła z 0,000016 USD do 0,000020 USD w ciągu ostatnich siedmiu dni. W tym okresie kapitalizacja rynkowa tego altcoina wzrosła z 1,07 miliarda dolarów do 1,34 miliarda dolarów.

Analiza techniczna tego coina również wykazuje oznaki zwyżki. W tej chwili Bonk notowany jest powyżej swoich 21- i 50-dniowych EMA. Ponadto BONK ma 23 wskaźniki techniczne w strefie zakupu. W rezultacie analitycy rynku w swoich prognozach cen Bonk przewidują wzrost do 0,000022 USD przed końcem drugiego kwartału 2024 r. Tym samym Bonk jest jednym z najlepszych altcoinów w tym roku.

KangaMoon (KANG): Wśród najlepszych altcoinów do kupienia

Podczas gdy Core i Bonk są w ostatnim czasie coraz bardziej zauważane przez kryptowalutowy mainstream, w międzyczasie KangaMoon (KANG) również odnotowuje imponujące zyski. Ta rosnąca sensacja przedsprzedaży zapewniła już wczesnym kupującym zwrot z inwestycji na poziomie 290%.

Co więcej, zebrał ponad 5 milionów dolarów i jest na dobrej drodze, aby osiągnąć 6 milionów dolarów przed końcem kwietnia 2024 r. – co stanowi znakomity dowód na to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten altcoin.

W swojej istocie KangaMoon (KANG) będzie korzystać z rynku gier typu „Play-to-Earn” (P2E), którego wartość do 2028 r. ma wzrosnąć do 885 mln dolarów. Osiągnie to poprzez stworzenie gry P2E z KANG jako główną walutą w grach . Trzymanie tego altcoina jest niezbędne do ulepszania postaci lub uzyskiwania dostępu do ekskluzywnych wyzwań w celu uzyskania dodatkowych tokenów.

Jednak to, co wyróżnia KangaMoon, to skupienie się na oddaniu społeczności. Innymi słowy, KangaMoon oferuje teraz darmowe tokeny KANG przed oficjalnym uruchomieniem dla najbardziej aktywnych członków społeczności. Dzięki temu ponad 20 tys. osób zarejestrowało się jako członkowie i zaczęło lubić/udostępniać/komentować posty KangaMoon w mediach społecznościowych.

Obecnie token KANG znajduje się na 5. etapie przedsprzedaży i kosztuje zaledwie 0,0196 USD, co stanowi wzrost o 290% w stosunku do ceny początkowej. Obecnie posiadaczy tokenów jest 5,8 tys., a popyt jest wysoki. Eksperci prognozują 100-krotny skok dla KANG, gdy trafi on na giełdy w drugim kwartale 2024 r. Ta prognoza może sprawić, że KANG prędzej czy później wskoczy na listę altcoinów.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Core, Bonk czy KangaMoon – który z nich może zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji?

Chociaż Core, Bonk i KangaMoon to najlepsze altcoiny, jeden z nich się wyróżnia. KangaMoon ma niską kapitalizację rynkową wynoszącą 19,6 mln USD, co daje mu przewagę, ponieważ potrzebuje mniej nowych środków, aby cena mogła gwałtownie wzrosnąć.

Dlatego KANG zapewni najszybszy i najwyższy zwrot z inwestycji, ponieważ ma również powiązania z kwitnącym rynkiem gier P2E. Zapisz się już teraz na jego przedsprzedaż i otrzymaj 10% bonusu.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.