Kryptowalutowy portfel Phantom dostępny w systemie Android | Wiadomości | CrypS.

Kryptowalutowy portfel Phantom dostępny w systemie Android

Mariusz Przepiórka
portfel phantom jest już dostępny na systemach android

Phantom, operator jednego z popularnych portfeli opartych na sieci Solana, ogłosił oficjalne uruchomienie swojej aplikacji na urządzenia z systemem Android. Wcześniej w tym roku spółka uruchomiła aplikację na urządzenia z systemem iOS.


W poniedziałek firma ujawniła na Twitterze, że użytkownicy mogą już pobierać aplikację mobilną Phantom ze sklepu Google Play. Oznacza to, że mogą oni wysyłać, odbierać, wymieniać, przechowywać i zarabiać kryptowaluty oraz tokeny NFT z dowolnego miejsca na dowolnym telefonie komórkowym z systemem Android.

Zgodnie z wpisem na blogu, nowo udostępnione funkcje Phantoma, takie jak powiadomienia push i ulepszona zakładka „Ostatnia aktywność”, będą również dostępne na Androidzie już w momencie premiery. Phantom stwierdza ponadto, że zainteresowanie społeczności podczas fazy beta było ogromne, a w tym okresie testowania aplikacji wzięło udział ponad 50 000 osób.

W listopadzie 2021 roku firma Phantom ogłosiła plany uruchomienia mobilnej wersji swojego portfela. W grudniu współzałożyciel i dyrektor generalny Brandon Millman powiedział, że podczas gdy zespół koncentruje się na aplikacji mobilnej, istnieją plany „dodania kolejnych funkcji specyficznych dla NFT, takich jak możliwość kupna i sprzedaży NFT”.

portfel phantom jest już dostępny na systemach androidreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.