Konferencja I Love Crypto & Blockchain odwołana | Wiadomości | CrypS.

Konferencja I Love Crypto & Blockchain odwołana

Michał Misiura
i love crypto

Z powodu paniki wywołanej epidemią koronawirusa nie odbędzie się, planowana na marzec, konferencja I Love Crypto & Blockchain. Organizatorzy poinformowali o tym na facebookowej stronie wydarzenia. 

W ogłoszeniu dotyczącym losów konferencji czytamy:

conferencja i love crypto i blockchain zostaje odwołana

Konferencja I Love Crypto & Blockchain, jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Pozostaje nam czekać na przyszłoroczną edycję, która zgodnie z zapowiedziami organizatorów, odbędzie się w marcu lub październiku przyszłego roku.

i love cryptoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.