Kolorado zaakceptuje płatności kryptograficzne do lata 2022 roku | Wiadomości | CrypS.

Kolorado zaakceptuje płatności kryptograficzne do lata 2022 roku

Anna Sutowicz
USA edukuje branżę krypto

Jared Polis, gubernator Kolorado powiedział, że stan ma zaakceptować podatki oraz opłaty stanowe w kryptowalutach do lata 2022 roku. Państwo nadal poszukuje odpowiedniej platformy, która ułatwiłaby takie transakcje kryptograficzne.

Kiedy gubernator Jared Polis wystąpił na scenie 18 lutego na ETHdenver, nazwał to największą frajdą, którą mógł zrobić w tym miesiącu. Następnie zaczął krytykować Republikanów i Demokratów. Uznał, że Republikanie mówią ludziom, by nie ufali rządowi i ufali wielkim korporacjom. Podczas, gdy Demokraci mówią ludziom, aby nie ufali wielkim korporacjom i pokładali całą swoją wiarę w rząd. Dodał, że:

Większość ludzi nie ufa dużym korporacjom ani rządowi. I to właśnie pozwala nam rozwiązać blockchain. Ufamy sobie.

Gubernator Kolorado w przemówieniu poświęconym Ethereum zapewnił, że stan zaakceptuje kryptowaluty jako podatki do lata 2022 roku.

Nie będziemy trzymać tych aktywów w tej formie, ale będziemy mieli platformę, która zaakceptuje płatności w tych formach, a następnie przekonwertuje je na jednostki, których używamy, czyli dolary, do budżetowania i płatności. Do lata tego roku zaakceptujemy najpierw podatki, a następnie wiele różnych opłat i usług.

Kolorado zamierza zaakceptować płatności kryptograficzne, by zapewnić większą wygodę użytkownikom oraz umożliwić szybsze płatności. Gubernator Kolorado dodał także, że Ethereum i blockchain to kluczowa część ogólnego ekosystemu innowacji, a Kolorado ma stać się stanem kryptowalutowym.

Już w maju ubiegłego roku informowaliśmy, że gubernator Kolorado zamierza uczynić ze stanu centrum rozwoju blockchain. Wcześniej Jared Polis stał się pierwszym amerykańskim politykiem, który zaakceptował bitcoinowe wpłaty na cele charytatywne. W jego opinii, rozwój infrastruktury cyfrowej w Kolorado nie tylko przyciągnie do stanu dodatkowe inwestycje, lecz przyczyni się także do powstania nowych miejsc pracy.

USA edukuje branżę kryptoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.