Kolekcja NFT Anthony'ego Hopkinsa okazała się hitem

Kolekcja NFT Anthony’ego Hopkinsa okazała się hitem

Anna Sutowicz
Kolekcja NFT Hopkinsa jest hitem

Niewymienne tokeny (NFT) legendarnego aktora Anthony’ego Hopkinsa pobiły rekordy. Kolekcja „The Eternal Collection” wyprzedała się w ciągu zaledwie paru minut.


„The Eternal Collection”

14 października agencja projektowa NFT Orange Comet Inc. poinformowała o rekordowej sprzedaży debiutanckiej kolekcji Anthony’ego Hopkinsa „The Eternal Collection”. Wielokrotnie nagradzany aktor wyprzedał swoje NFT w zaledwie siedem minut. Orange Comet Inc. twierdzi, że ​​była to najszybsza wyprzedaż w historii OpenSea.

Kolekcja NFT Anthony’ego Hopkinsa

„The Eternal Collection” zawiera tysiąc unikalnych obrazów i animacji przedstawiających różne momenty i postacie z kariery aktora. Obejmują m.in. postacie takie jak Wieczny, Błazen, Kochanek, Buntownik, Bohater, Władca, Mędrzec, Mag, Dawca, Odkrywca i Twórca.

Hopkins, który ma własną nazwę domeny Ethereum, wydaje się być przytłoczony taką reakcją rynku:

Jestem zaszczycony, że mogę być częścią zespołu Orange Comet. Nasza współpraca była jednym z największych doświadczeń w moim życiu.

Jestem prawdopodobnie najstarszym facetem w społeczności NFT oraz w mediach społecznościowych, co dowodzi, że wszystko jest możliwe w każdym wieku.

Kolekcja NFT Anthony'ego Hopkinsa

Wartość całej kolekcji to około 600 tys. USD, floor price 0,82 ETH. Jeden niewymienny token Anthony’ego Hopkinsa kosztuje ok. 1 tys. USD.

Hopkins poprosił Snoop Dogga o pomoc w wyborze NFT

Aktor kilka miesięcy temu wyraźnie zainteresował się światem NFT. Był jedną z pierwszych, głównych gwiazd Hollywood, które dostały się do przestrzeni filmowej niewymiennych tokenów. W czerwcu Anthony Hopkins napisał na Twitterze do celebrytów znających się na Web3, m.in. do rapera Snoop Dogga i aktorki Reese Witherspoon i poprosił ich o rekomendacje dotyczące zakupu grafiki niewymiennych tokenów.

Jego tweet spotkał się z reakcją innych użytkowników Twittera, wśród których znaleźli się podekscytowani entuzjaści branży NFT. Snoop Dogg jest znanym kolekcjonerem niewymiennych tokenów. Posiada obrazy z Bored Ape Yacht Club oraz z innych projektów.

Kolekcja NFT Hopkinsa jest hitemreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.