Anthony Hopkins jest zainteresowany NFT. Zapytał Snoop Dogga, jakie kupić | Wiadomości | CrypS.

Anthony Hopkins jest zainteresowany NFT. Zapytał Snoop Dogga, jakie kupić

Anna Sutowicz
Anthony Hopkins jest zainteresowany NFT. Zapytał Snoop Dogga jakie kupić

Znany aktor Anthony Hopkins, poprosił publicznie Snoop Dogga o porady dotyczące zakupów NFT.


Wiele wskazuje na to, że brytyjski aktor i zdobywca Oscara, Anthony Hopkins wyraźnie zainteresował się światem NFT. Był jedną z pierwszych, głównych gwiazd Hollywood, które dostały się do przestrzeni filmowej niewymiennych tokenów. Wydaje się, że legendarny bohater jest już gotowy, by głębiej zanurzyć się w wirtualnym świecie.

AHopkins.eth.

Anthony Hopkins zmienił swoją nazwę wyświetlaną na Twitterze na AHopkins.eth. To powszechny ruch ludzi ze świata niewymiennych tokenów (NFT) i kryptowalut. Tak zrobił też Jimmy Fallin, komik i prezenter telewizyjny. Jednak, to nie wszystko.

Hopkins napisał na Twitterze do celebrytów znających się na Web3, w tym do rapera Snoop Dogga i aktorki Reese Witherspoon. Poprosił o rekomendacje dotyczące zakupu grafiki NFT. Tweet Anthony’ego Hopkinsa spotkał się z reakcją innych użytkowników Twittera, wśród których znaleźli się m.in. podekscytowani entuzjaści NFT.

Nazwa ENS AHopkins.eth została zakupiona w ubiegłym miesiącu, jednak portfel powiązany z nazwą ENS nie dokonał zakupu jeszcze żadnych dodatkowych NFT. Po tym, jak Anthony Hopkins opublikował swój adres portfela, użytkownicy wysłali mu kilka kolekcjonerskich żetonów jako prezenty.

Snoop Dogg jest znanym kolekcjonerem NFT. W związku z tym, nie powinno dziwić, że Hopkins zwrócił się do niego o poradę. Snoop Dogg posiada obrazy z Bored Ape Yacht Club oraz z innych projektów. Jako legenda rapu przy współpracy z Coldie (artystą blockchain) wypuścił także kolejny niewymienny token o nazwie „Decentral Eyes Portrait Series”, który został wybity na rynku NFT SuperRare.

Quentin Tarantino w świecie NFT

Słynny reżyser Quentin Tarantino również postawił pierwsze kroki w świecie NFT. W listopadzie wprowadził na rynek OpenSea kolekcjonerskie żetony w postaci nieocenzurowanych scen z filmu Pulp Fiction. Jednakże, jego doświadczenia z NFT okazały się nieudane, ponieważ Miramax pozwał go ze względu na naruszenie praw autorskich

Anthony Hopkins jest zainteresowany NFT. Zapytał Snoop Dogga jakie kupić



reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.