Justin Sun wymienia rzeczy, których nauczył się od Changpenga Zhao | Wiadomości | CrypS.

Justin Sun wymienia rzeczy, których nauczył się od Changpenga Zhao

Justin Sun

Założyciel kryptowalutowego projektu Tron (TRX) oznajmił, że szanuje i podziwia byłego dyrektora generalnego Binance – Changpenga Zhao – za wartości, którymi ten się kierował.


  • 33-letni chiński przedsiębiorca poinformował o tym, czego nauczył się od takich osób, jak Changpeng Zhao i Jack Ma (założyciel oraz prezes wykonawczy Alibaba Group),
  • Justin Sun stwierdził, iż założyciel oraz były CEO Binance kładł większy nacisk na ochronę użytkowników niż zyski, za co należy się pochwała.

Justin Sun chwali Changpenga Zhao

W poście opublikowanym na platformie X z 26 maja br. znany przedsiębiorca – Justin Sun – wymienił rzeczy, jakich nauczył się, biorąc przykład z Changpenga Zhao i Jacka Ma. Biorąc inspirację z tych postaci, wskazał on na robienie tego, co właściwe, a nie łatwe.

Założyciel projektu Tron zaznaczył, iż kluczem jest postępowanie tak, aby uwzględniało ono dobro użytkowników, a nie wyłączne skupienie się na zysku.

Uznał on, że zysk powinien być “efektem ubocznym” wartości dostarczanej klientom, nie zaś głównym celem.

Justin Sun stwierdził, iż dobre firmy osiągają znaczne zyski, konsekwentnie stawiając na pierwszym miejscu wartości swoich użytkowników, poprzez postępowanie we właściwy sposób.

Kiedy studiowałem na Uniwersytecie Hupan Jacka Ma, wielokrotnie podkreślał znaczenie ochrony użytkowników. W Alibaba priorytetem są użytkownicy, a nie inwestorzy, partnerzy i pracownicy

– napisał Justin Sun.

Co więcej, wspomniany przedsiębiorca ujawnił, że przez 11 lat swojej przedsiębiorczości postrzegał Changpenga Zhao jako wzorowy model priorytetowego traktowania użytkownika.

Dodatkowo założyciel Tron podkreślił, iż zastosował takie podejście we własnych przedsięwzięciach. Dodał, że nie jest to łatwe do osiągnięcia oraz wymaga ciągłej pracy i przypominania.

Problemy prawne związane z CZ

Były dyrektor generalny Binance został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności za naruszenie amerykańskiej ustawy o tajemnicy bankowej.

Ponadto wyrok ten wydano w następstwie postawionych mu zarzutów o umożliwianie prania brudnych pieniędzy za pośrednictwem prowadzonej przez siebie giełdy kryptowalutowej.

Sędzia Richard Jones wydał łagodny wyrok dla Changpenga Zhao. Nie zgodził się on z proponowaną przez Departament Sprawiedliwości USA (DOJ) karą 3 lat pozbawienia wolności.

Sędzia, podejmując tę decyzję, uwzględnił fakt, iż żadne dowody nie wskazywały, że Changpeng Zhao był świadomy przepływu nielegalnie zdobytych środków przez Binance.

Justin Sunreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.