Justin Sun przelał 100 milionów dolarów z Binance na Huobi | Wiadomości | CrypS.

Justin Sun przelał 100 milionów dolarów z Binance na Huobi

Redakcja
justin sun

Według PeckShield ponad 100 milionów dolarów w kryptowalutach USDC i USDT zostało przelane z portfela powiązanego z założycielem Tron Justinem Sunem na giełdę kryptowalut Huobi.


Środki formalnie pochodziły z Just Lend, platformy pożyczkowej zbudowanej na blockchainie Tron. Transakcje pojawiły się w obliczu zwiększonej presji na singapurską giełdę Huobi, z której według Coinglass wycofano w ciągu ostatnich 24 godzin aktywa kryptowalutowe o wartości około 85 milionów dolarów.

Według felietonisty Nansen pieniądze zostały wycofane z Binance, a następnie wysłane do Huobi, którego większościowym właścicielem jest Justin Sun. Firma skomentowała, że transfer “pomoże utrzymać zaufanie do giełdy wśród ogromnego odpływu kapitału”.

Justin Sun wierzy w Huobi

Justin Sun powiedział w wiadomości na Telegramie, że są to środki osobiste, a przelew świadczy o jego zaufaniu do giełdy Huobi. Z danych Etherscan wynika, że portfel ten, oprócz USDC i USDT, utrzymuje rezerwę 16,5 mln USD w stabelcoinach USDD emitowanych przez Sun Tron DAO Reserve.

W zeszłym tygodniu dziennikarz Colin Wu poinformował, że pracownicy Huobi zostali poproszeni o otrzymywanie swoich wynagrodzeń w stablecoinach, co wywołało protesty z ich strony.

Obawy o kondycję finansową Huobi osiągnęły teraz nowy szczyt, ponieważ giełda potwierdziła, że może zwolnić od 20% do 40% pracowników.

justin sunreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.