Justin Sun będzie handlował memecoinami z publicznego portfela | Wiadomości | CrypS.

Justin Sun będzie handlował memecoinami z publicznego portfela

Redaktor: Michał Misiura
justin sun

Założyciel Tron – Justin Sun postanowił “aktywnie handlować” memecoinami poprzez swój publiczny portfel. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości być może będziemy obserwować “pompy” na kolejnych shitcoinach. Co ciekawe, przedsiębiorca wszystkie zarobione pieniądze przekaże na cele charytatywne.


Sun zaznaczył, że jego “inwestycja” nie jest rekomendacją finansową. Nie ma też żadnej gwarancji, że tokeny, które kupi będą notowane na zarządzanych przez niego giełdach krypto – Huobi i Poloniex. W swoim tweecie podsumował:

“Ja po prostu handluję monetami dla zabawy. Zawsze rób własne badania przed inwestowaniem”

Changpeng Zhao, szef giełdy Binance, powiedział wcześniej, że “nigdy nie rozumiał tokenów meme”. Niemniej jednak, jeśli coin ma wielu posiadaczy i generuje zainteresowanie, jego platforma jest skłonna dodać go do swojej oferty.

Hype na meme coiny

W ostatnim czasie hype na memecoiny znowu się ożywił. Dla przykładu PEPE osiągnął tak wzrost rzędu 55 000% w 3 tygodnie, tworząc kolejnych krypto-milionerów. Niemniej jednak od tego czasu zaliczył już porządną korektę.

Niedawno pewna osoba zapłaciła też 120 000 dolarów prowizji, aby kupić kryptowalutę FOUR za 156 000 dolarów. Dlaczego tak dużo? Inwestor chciał przyspieszyć transakcję i stać się jednym z pierwszych nabywców tego memecoina. Społeczność szacuje, że później był w stanie zrealizować zysk w wysokości 240 000 USD.

justin sunreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.