JPMorgan szacuje godziwą cenę bitcoina na 38 000 USD | Wiadomości | CrypS.

JPMorgan szacuje godziwą cenę bitcoina na 38 000 USD

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
jpmorgan

Godziwa cena bitcoina wynosi 38 000 USD, a kryptowaluty wyprzedziły nieruchomości jako jedne z preferowanych “aktywów alternatywnych”. Tak wynika z najnowszego raportu Business Insider, który powołuje się na analityków giganta Wall Street – JPMorgan.


W chwili pisania tego tekstu cyfrowe złoto jest notowane w pobliżu 29 600 USD. Godziwa cena podawana przez ekspertów jest więc o 28% wyższa niż obecna. JPMorgan w nocie do klientów napisał:

Ubiegłomiesięczna korekta na rynku kryptowalut wygląda bardziej jak kapitulacja w porównaniu z sytuacją na przełomie stycznia i lutego 2021 roku. W przyszłości widzimy potencjał wzrostu dla bitcoina i rynku kryptowalut jako całości.

Analitycy spółki holdingowej, w tym Nikolaos Panigirtzoglu, stwierdzili, że rynek aktywów cyfrowych ucierpiał podczas korekty bardziej niż inne “inwestycje alternatywne”, takie jak nieruchomości. Ich zdaniem oznacza to większą szansę na odrodzenie.

Panigirtzoglu już w lutym 2022 r. stwierdził, że godziwa cena bitcoina wynosi około 38 000 USD. W tym czasie wartość cyfrowego złota wynosiła około 43 400 USD.

Przypomnijmy, że w kwietniu prezes JPMorgan Jamie Dimon uznał wartość technologii blockchain i aplikacji DeFi.

jpmorganreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.