Japońska giełda bitFlyer rozpoczyna obrót tokenami Brave | Wiadomości | CrypS.

Japońska giełda bitFlyer rozpoczyna obrót tokenami Brave

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitflyer

Japońska giełda kryptowalutowa bitFlyer ogłosiła, że poszerzy swą ofertę tradingową o nową kryptowalutę. Użytkownicy giełdy zyskają możliwość inwestowania w tokena przeglądarki Brave funkcjonującego pod nazwą Basic Attention Token (BAT).

To pierwszy dodatek tego typu od czterech miesięcy, kiedy to giełda dodała do swej oferty kryptowalutę Ripple (XRP). Japoński regulator FSA niedawno dopuścił tokena BAT do obrotu. W marcu BAT trafił też do oferty GMO Coin, innej giełdy zarejestrowanej w FSA. Epidemia COVID-19 spowodowała, że świat ogranicza swą działalność biznesową, jednak Brave w tym czasie może pochwalić się rosnącą liczbą użytkowników.

Jednym z powodów rosnącej popularności Brave jest duży nacisk na ochronę prywatności użytkowników. Przeglądarka reklamowana jako konkurent Google Chrome mocno podkreśla swe zaangażowanie w ochronę danych osobowych. Przełożyło się to na podwojenie liczby użytkowników w ubiegłym roku. Tokeny BAT również cieszą się popularnością. W roku 2017 w ciągu niespełna minuty Brave zarobiła w ICO około 35 mln USD.

giełda kryptowalut bitflyer
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.