Japońska giełda bitFlyer rozpoczyna obrót tokenami Brave | Wiadomości | CrypS.

Japońska giełda bitFlyer rozpoczyna obrót tokenami Brave

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitflyer

Japońska giełda kryptowalutowa bitFlyer ogłosiła, że poszerzy swą ofertę tradingową o nową kryptowalutę. Użytkownicy giełdy zyskają możliwość inwestowania w tokena przeglądarki Brave funkcjonującego pod nazwą Basic Attention Token (BAT).

To pierwszy dodatek tego typu od czterech miesięcy, kiedy to giełda dodała do swej oferty kryptowalutę Ripple (XRP). Japoński regulator FSA niedawno dopuścił tokena BAT do obrotu. W marcu BAT trafił też do oferty GMO Coin, innej giełdy zarejestrowanej w FSA. Epidemia COVID-19 spowodowała, że świat ogranicza swą działalność biznesową, jednak Brave w tym czasie może pochwalić się rosnącą liczbą użytkowników.

Jednym z powodów rosnącej popularności Brave jest duży nacisk na ochronę prywatności użytkowników. Przeglądarka reklamowana jako konkurent Google Chrome mocno podkreśla swe zaangażowanie w ochronę danych osobowych. Przełożyło się to na podwojenie liczby użytkowników w ubiegłym roku. Tokeny BAT również cieszą się popularnością. W roku 2017 w ciągu niespełna minuty Brave zarobiła w ICO około 35 mln USD.

giełda kryptowalut bitflyer
reklama
reklama