Illuminar Gaming dołącza do platformy Zetly | Wiadomości | CrypS.

Illuminar Gaming dołącza do platformy Zetly

Albert Czajkowski
Zetly Illuminar

Illuminar Gaming, najstarsza i jedna z największych organizacji e-sportowych w Polsce, dołącza do platformy Zetly. Na mocy podpisanego porozumienia o Partnerstwie, Illuminar będzie mógł w przyszłości wyemitować własne tokeny użytkowe i stworzy wspólnie z Zetly cyfrowy ekosystem fanów e-sportu w naszym kraju.

W ramach przyszłej współpracy Illuminar Gaming będzie miało również możliwość produkcji własnych kart kolekcjonerskich, w tym osobistych kart zawodników, edycji specjalnych, upamiętniających największe sukcesy drużyn IG czy animowanych NFT z najbardziej pamiętnymi akcjami z rozgrywek. Pozyskiwane w ten sposób środki mogą być wykorzystywane na zwiększenie skali działalności i transfery zawodników.

Illuminar Gaming to jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych w Polsce. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak uznaną markę do współpracy w popularyzowaniu technologii blockchain oraz tokenów NFT. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu z Zetly, Illuminar umocni swój wizerunek jako e-sportowego lidera, łatwo adaptującego nowe trendy i wyznaczającego nowe standardy w polskim e-sporcie — komentuje Michał Glijer, CEO Zetly.

 

Chcemy być częścią cyfrowej rewolucji nie tylko w e-sporcie, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Zetly. Już dziś technologia NFT odgrywa wielką rolę w sztuce czy szeroko pojętej kulturze. Jest pewne, że niebawem zacznie ona przenikać do pozostałych dziedzin naszego życia, w tym sportu i e-sportu. Dzięki emisji własnych tokenów będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększać nasze zasięgi i nagradzać naszych fanów za ich zaangażowanie. Wierzymy, że platforma Zetly może też być ważnym miejscem, łączącym światy gier wideo i sportów tradycyjnych — dodaje Wojciech Krzemień, Członek Zarządu Illuminar Sp. z o.o.

Mistrzowie w LoL’u i CS’sie

Illuminar Gaming to założona w 2015 r. polska formacja e-sportowa. Zrzeszeni w niej gracze rywalizują w grach Counter-Strike, League of Legends, FIFA, World Of Warcraft oraz TFT. Organizacja skupia wokół siebie także pokaźną grupę streamerów, którzy transmitują popularne gry w serwisie Twitch. IHG przez wiele lat była niepokonaną w naszym kraju formacją w grze League Of Legends, a w sezonie 2019/2020 sukces ten powtórzyła ich drużyna Counter Strike Global Offensive, która była najlepszym zespołem na rodzimym podwórku i świętowała także międzynarodowe sukcesy. „Wielkie Oko” wiele razy pojawiało się na dużych międzynarodowych turniejach, takich jak DreamHack, IEM, czy EU Masters.

Zetly OÜ jest polsko-estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, wszyscy użytkownicy – tworzyć swoje własne NFT, sportowcy – organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Zetly Illuminarreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.