Huobi uruchomiło Globalny Sojusz DeFi | Wiadomości | CrypS.

Huobi uruchomiło Globalny Sojusz DeFi

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
logo giełdy kryptowalut huobi, która ogłosiła komkurs na 8 kryptowalutę w ofercie

Huobi DeFi Labs uruchomiło globalny sojusz DeFi, który ma na celu ustalenie uniwersalnych standardów protokołu dla zdecentralizowanych finansów i poprawę komunikacji w ramach ekosystemu DeFi.

Sojusz ten będzie również prowadził badania nad nowymi protokołami DeFi, aby pomóc w uniknięciu przyszłych kryzysów w społeczności. Inauguracyjnymi członkami sojuszu są MakerDAO (MKR), Compound (COM), Nest (NEST) i dYdX (dYdX).

W wywiadzie dla portalu Cointelegraph, dyrektor inwestycyjny Huobi Sharlyn Wu powiedział:

“Musimy współpracować z całym ekosystemem. Ale chcemy pracować z najlepszymi projektami i upewnić się, że nasi użytkownicy mają do nich dostęp”.

Wu mówi, że sojusz ma również nadzieję na połączenie rozproszonej krypto społeczności i zniwelowanie różnic kulturowych między Wschodem i Zachodem:

“Głęboko czujemy, że istnieje izolacja pomiędzy scentralizowanymi giełdami, instytucjami finansowymi z globalnej społeczności, i że chcemy zlikwidować tę przepaść. Istnieje także ogromna różnica kulturowa między Wschodem i Zachodem, i czujemy, że jesteśmy za to częściowo odpowiedzialni. Chcemy także połączyć społeczność ze wschodu i zachodu”.

DeFi przyszłością finansów

Wu, która wcześniej nadzorowała strategię blockchainową i inwestycyjną w China Merchant Bank International, czyli CMBI, uważa, że przyszłość finansów jest zdecentralizowana. Oczekuje ona, że tradycyjne instytucje finansowe przejdą na DeFi w ciągu najbliższych 10-20 lat:

“Nie ma powodu, dla którego nie powinny przejść na DeFi, ponieważ po przejściu do tego systemu nie trzeba podejmować żadnego ryzyka kredytowego. I działasz w sposób zautomatyzowany, bez ludzkiej ingerencji”.

Wu uważa, że na krótką metę technologia blockchain najprawdopodobniej nie będzie miała wpływu na stosunki USA i Chin, ponieważ obecnie jest zbyt mała, aby mogła być zauważona przez główny nurt. Uważa jednak, że jej przyszłość nie ma granic i twierdzi, że blockchain będzie się stawał coraz silniejszy.

“Dzięki Crypto i DeFi, budujemy nową gospodarkę i społeczeństwo w chmurze. To społeczeństwo, ta gospodarka, nie możemy naprawdę myśleć o sprawach w kategoriach krajów. A ja wiem, że świat fizyczny jest zepsuty. Rzeczy stają się coraz bardziej odizolowane. Ale z mojej pracy w krypto przestrzeni, czuję, że świat kryptowalut jest bardziej zintegrowany niż kiedykolwiek. I myślę, że będzie coraz silniejszy.”

logo giełdy kryptowalut huobi, która ogłosiła komkurs na 8 kryptowalutę w oferciereklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.