Huobi rozpoczyna głosowanie nad nowym tokenem | Wiadomości | CrypS.

Huobi rozpoczyna głosowanie nad nowym tokenem

Mariusz Przepiórka
logo giełdy kryptowalut huobi, która ogłosiła komkurs na 8 kryptowalutę w ofercie Huobi

Japońska giełda kryptowalutowa Huobi zachęca swych klientów do udziału w głosowaniu nad nową kryptowalutą. Zgodnie z informacją na stronie internetowej giełdy, wybrany token może znaleźć się w jej ofercie. Klienci mają wybór spośród 6 kryptowalut: Enjin (ENJ), IOS Token (IOST), Neo (NEO), Ontology (ONT), Qtum (QTUM) i Tezos (XTZ).

Posiadacze giełdowych rachunków Huobi mogą głosować w każdy piątek i łącznie mogą oddać pięć głosów. Głosowanie zakończy się o północy 16 sierpnia. Japońska giełda oświadczyła, że będzie brała pod uwagę tokena z największą liczbą głosów, zastrzega jednak, że nie gwarantuje wprowadzenia go do swej oferty.

IOST, NEO, ONT

Trzy z proponowanych tokenów pochodzą z Chin. Platforma IOST rywalizuje z blockchainem Ethereum, a jej token koncentruje się na Internecie Usług (IoS). Tokeny służą do płatności na platformie IOST i prowizji za kontrakty smart. NEO to projekt blockchainowy, który może łączyć cyfrowe ID i kontrakty smark, a ONT zapewnia rozwiązania blockchainowe dla biznesu.

XTZ, ENJ, QTUM

Pozostałe tokeny mają międzynarodowe korzenie. Tezos to blockchainowy projekt oparty o algorytm Proof of Stake, powstający we współpracy amerykańsko-szwajcarskiej. ENJ zasila blockchainową platformę gamingową Enjin i pozwala deweloperom na tworzenie cyfrowych aktywów opartych na tokenie, który można dystrybuować wśród użytkowników jako przedmioty w grach. OTUM jest obecnie jedynym z sześciu zaproponowanych tokenów, który jest zatwierdzony przez japońskiego regulatora FSA. Jest on już dostępny na giełdzie Coincheck.

7 kryptowalut w ofercie Huobi

Huobi obecnie prowadzi notowania siedmiu wirtualnych walut. Sześć głównych to bitcoin (BTC), ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) i MonaCoin (MONA). Najnowszą walutą jest natywny token giełdy Huobi Token (HT), który jest w jej ofercie od 14 lipca.

logo giełdy kryptowalut huobi, która ogłosiła komkurs na 8 kryptowalutę w ofercie
reklama
reklama