Huobi i Binance wspierają Terrę 2.0. Zonda zaleca wypłatę przed snapshotem | Wiadomości | CrypS.

Huobi i Binance wspierają Terrę 2.0. Zonda zaleca wypłatę przed snapshotem

Mariusz Przepiórka
terra luna

Giełdy kryptowalut Binance, Huobi, Gate.io, Bitfinex i KuCoin wspierają plan naprawczy Terry 2.0. Zonda zaleca wypłatę Luny osobom chcącym otrzymać airdrop nowych tokenów.


O przebiegu airdropu Terry 2.0 dowiesz się z tekstu: Zielone światło dla Terra 2.0. Jak otrzymać nowe tokeny LUNA?


Token LUNA 2.0 ma zostać uruchomiony 27 maja i będzie nowym wcieleniem Luny po tym, jak założyciel Terraform Labs Do Kwon przedstawił propozycję, aby nowy blockchain zastąpił istniejącą sieć Terra.

Według doniesień medialnych, Kwon poprosił wiodące giełdy kryptowalutowe o obsługę notowań LUNA 2.0. Po problemach sieci i dramatycznym spadku wartości tokenów giełdy takie jak Binance postanowiły wycofać ich notowania.

Teraz Binance również wyraziła zobowiązanie do wspierania LUNA 2.0. We wpisie na Twitterze z 25 maja platforma potwierdziła również, że nawiązała współpracę z Terra po zatwierdzeniu propozycji Kwona.

Osoby posiadające Lunę na Binance nie muszą podejmować żadnych działań. Giełda zadeklarowała, że zadba o to, żeby nowe tokeny Terra LUNA trafiły do nich zgodnie z planem naprawczym Do Kwona.

Podobnie postąpi giełda kryptowalut Huobi, która ogłosiła, że będzie prowadzić notowania tokena LUNA 2.0, gdy tylko zostanie on wprowadzony na rynek. W ten sposób giełda chce wesprzeć plan naprawczy Terraform Labs po upadku TerraUSD i tokena Terra (LUNA).

Gate.io, Bitfinex i KuCoin również zapowiadają wsparcie

O wsparciu LUNA 2.0 poinformowały również giełdy kryptowalutowe Gate.io, Bitfinex i KuCoin.

Zonda zaleca wypłatę Terry na zewnętrzny portfel

Z kolei Zonda opublikowała komunikat, w którym stwierdza, że będzie obsługiwać wyłącznie starszą wersję Terry.

Na ten moment na naszej giełdzie będziemy obsługiwać tylko starą Lunę. Nie mamy informacji odnośnie wspierania nowego coina. Aby mieć pewność wzięcia udziału w snapshocie, należy przenieść środki na zewnętrzny portfel, który na pewno go obsługuje. Należy także pamiętać, iż nowy coin nie będzie tym samym co LUNA, przez co wpłacając go na adres w Zonda można utracić środki. – napisano w komunikacie platformy.

Przypominamy, że snapshot adresów zostanie przeprowadzony dziś (26 maja) około godziny 18:20 (dokładny czas zależy od wysokości bloku). Na jego podstawie dojdzie do późniejszej dystrybucji tokenów Terra 2.0.

Nowa wersja Luny to efekt głosowania walidatorów, którzy zdecydowali się zaakceptować propozycję przedstawioną przez Do Kwona. Szerzej o samej propozycji, głosowaniu oraz o planowanym zrzucie nowych tokenów pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów. Szczegóły można znaleźć tutaj.

terra lunareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.