Huobi i Binance wspierają Terrę 2.0. Zonda zaleca wypłatę przed snapshotem | Wiadomości | CrypS.

Huobi i Binance wspierają Terrę 2.0. Zonda zaleca wypłatę przed snapshotem

Mariusz Przepiórka
terra luna

Giełdy kryptowalut Binance, Huobi, Gate.io, Bitfinex i KuCoin wspierają plan naprawczy Terry 2.0. Zonda zaleca wypłatę Luny osobom chcącym otrzymać airdrop nowych tokenów.


O przebiegu airdropu Terry 2.0 dowiesz się z tekstu: Zielone światło dla Terra 2.0. Jak otrzymać nowe tokeny LUNA?


Token LUNA 2.0 ma zostać uruchomiony 27 maja i będzie nowym wcieleniem Luny po tym, jak założyciel Terraform Labs Do Kwon przedstawił propozycję, aby nowy blockchain zastąpił istniejącą sieć Terra.

Według doniesień medialnych, Kwon poprosił wiodące giełdy kryptowalutowe o obsługę notowań LUNA 2.0. Po problemach sieci i dramatycznym spadku wartości tokenów giełdy takie jak Binance postanowiły wycofać ich notowania.

Teraz Binance również wyraziła zobowiązanie do wspierania LUNA 2.0. We wpisie na Twitterze z 25 maja platforma potwierdziła również, że nawiązała współpracę z Terra po zatwierdzeniu propozycji Kwona.

Osoby posiadające Lunę na Binance nie muszą podejmować żadnych działań. Giełda zadeklarowała, że zadba o to, żeby nowe tokeny Terra LUNA trafiły do nich zgodnie z planem naprawczym Do Kwona.

Podobnie postąpi giełda kryptowalut Huobi, która ogłosiła, że będzie prowadzić notowania tokena LUNA 2.0, gdy tylko zostanie on wprowadzony na rynek. W ten sposób giełda chce wesprzeć plan naprawczy Terraform Labs po upadku TerraUSD i tokena Terra (LUNA).

Gate.io, Bitfinex i KuCoin również zapowiadają wsparcie

O wsparciu LUNA 2.0 poinformowały również giełdy kryptowalutowe Gate.io, Bitfinex i KuCoin.

Zonda zaleca wypłatę Terry na zewnętrzny portfel

Z kolei Zonda opublikowała komunikat, w którym stwierdza, że będzie obsługiwać wyłącznie starszą wersję Terry.

Na ten moment na naszej giełdzie będziemy obsługiwać tylko starą Lunę. Nie mamy informacji odnośnie wspierania nowego coina. Aby mieć pewność wzięcia udziału w snapshocie, należy przenieść środki na zewnętrzny portfel, który na pewno go obsługuje. Należy także pamiętać, iż nowy coin nie będzie tym samym co LUNA, przez co wpłacając go na adres w Zonda można utracić środki. – napisano w komunikacie platformy.

Przypominamy, że snapshot adresów zostanie przeprowadzony dziś (26 maja) około godziny 18:20 (dokładny czas zależy od wysokości bloku). Na jego podstawie dojdzie do późniejszej dystrybucji tokenów Terra 2.0.

Nowa wersja Luny to efekt głosowania walidatorów, którzy zdecydowali się zaakceptować propozycję przedstawioną przez Do Kwona. Szerzej o samej propozycji, głosowaniu oraz o planowanym zrzucie nowych tokenów pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów. Szczegóły można znaleźć tutaj.

terra luna
reklama
reklama