Hongkong uruchamia ETF-y na Bitcoina (BTC) i Ethereum (ETH). Jakie kryptowaluty warto jeszcze śledzić? | Wiadomości | CrypS.

Hongkong uruchamia ETF-y na Bitcoina (BTC) i Ethereum (ETH). Jakie kryptowaluty warto jeszcze śledzić?

Reklama
Hongkong ETF

Hongkong niedawno zatwierdził wnioski dotyczące funduszy typu spot śledzących cenę (BTC) i etheru (ETH). Ten specjalny region Chin stał się drugą jurysdykcją na świecie, która dokonała tego w 2024 r. Pierwsze były USA po decyzji SEC o zatwierdzeniu 11 kasowych funduszy.


W czasie tych przełomowych wydarzeń przedsprzedaż KangaMoon (KANG) odnotowała znaczny wzrost i może wkrótce osiągnąć znacznie bardziej znaczące zyski, napędzane unikalnym modelem Social-Fi i podejściem zorientowanym na społeczność. Na koniec zobaczymy, w którą kryptowalutę najlepiej teraz zainwestować.

Bitcoin (BTC) osiągnie 96 062 USD w czwartym kwartale?

Bitcoin (BTC) od początku roku (YTD) odnotował wzrost o ponad 70%. W ciągu ostatniego miesiąąca cena BTC znalazła wsparcie na poziomie 66 000 USD i musi przekroczyć 73 737,94 USD, aby osiągnąć nowy najwyższy poziom w historii.

W rezultacie nastroje co do przyszłości kryptowaluty BTC są obecnie ogromne i wiele osób spekuluje, że w 2024 r. może ona osiągnąć znacznie większe zyski. Zgodnie z prognozą ceny bitcoina, rok 2024 może zakończyć się kwotą 96 062 USD.

Ethereum (ETH) rośnie o 80% od początku roku. Co dalej?

Ethereum (ETH) również wykazało dominującą pozycję na wykresach w ciągu ostatniego roku i ma potencjał, aby osiągnąć nowe wyżyny. Cena Ethereum w USD odnotowała wzrost o 80% od początku roku i udało jej się przebić poziom 4000 dolarów.

Według danych RSI i MACD jego perspektywy cenowe są bycze i w oparciu o prognozę cen Ethereum może zakończyć rok 2024 na poziomie 4428 dolarów.

KangaMoon (KANG) stawia na podejście oparte na społeczności

Token KangaMoon (KANG) odnotował zwiększoną dynamikę wzrostową napędzaną optymistycznymi perspektywami dla swojego ekosystemu oraz ogólnie unikalnym i bogatym zestawem funkcji. W szczególności, oprócz tego projektu, każdy będzie mógł uzyskać dostęp do funkcji Social-Fi, podejścia zorientowanego na społeczność i mechaniki Play-to-Earn (P2E).

Platforma KangaMoon wyróżnia się możliwością użytkowników do przejęcia kontroli nad własną postacią KangaMoon, dzięki której może później dokonywać ulepszeń oraz brać udział w turniejach i innych bitwach. W ten sposób zdobywają NFT i tokeny.

Nawet podczas ICO zarejestrowanych jest ponad 20 000 kont, a ponad 5800 użytkowników posiada obecnie token KANG. Ponadto kryptowaluta wzrosła o 90%, gdzie wzrosła z 0,005 dolara do 0,0196 dolara. Zebrano 5,5 miliona dolarów i do końca tygodnia może przekroczyć kwotę 6 milionów dolarów. Według prognoz analityków, token KANG może wzrosnąć 100-krotnie po oficjalnym uruchomieniu projektu, pozycjonując KANG jako najlepszą nową kryptowalutę do inwestowania.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Podsumowanie

Po zatwierdzeniu funduszy ETF na cenę spot BTC i ETH przez władze Hongkongu stało się jasne, że obie kryptowaluty mają teraz jeszcze większy potencjał wzrostu. W międzyczasie wiele osób zaczęło dywersyfikować swoje zasoby dzięki kryptowalutie KangaMoon, ponieważ wkrótce może ona zapewnić im znaczny zwrot z inwestycji, czyniąc ją najlepszą nową kryptowalutą do inwestowania.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Hongkong ETFreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.