Hiszpańska La Liga uruchamia projekt w Decentraland | Wiadomości | CrypS.

Hiszpańska La Liga uruchamia projekt w Decentraland

Redakcja
la liga

Najwyższy szczebel hiszpańskiej piłki nożnej – Primera Division, powszechnie nazywana La Liga – podobno połączył siły z cyfrową platformą sztuki – StadioPlus – aby wejść do metaversu Decentraland.

W trakcie trwania partnerstwa, liga będzie rozwijać ziemię w dzielnicy Vegas City (cyfrowe miasteczko imprezowe będące częścią platformy wirtualnej rzeczywistości).

La Liga wkracza w metaverse

Według ostatnich doniesień, ruch ten ma na celu przyciągnięcie uwagi pokolenia Z, które jest jednym z najbardziej aktywnych uczestników przestrzeni metaverse. Widząc rozwój La Liga w dzielnicy Vegas City, osoby urodzone w latach 1997-2012 mogą zwiększyć swoje zainteresowanie hiszpańską piłką nożną.

Głos w tej sprawie zabrał Stephen Ibbotson – szef działu franczyzy i licencji La Liga. Powiedział on, że organizacja szukała sposobów na wprowadzenie innowacji i prześcignięcie konkurencyjnych mistrzostw, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla fanów na boisku i poza nim.

Ta umowa licencyjna pozwoli nam dotrzeć do nowej i znaczącej publiczności, takiej jak ta z Decentraland.

Ze swojej strony, StadioPlus będzie oferować przewodnictwo w ramach partnerstwa. Zyskuje również prawa do własności intelektualnej i przemysłowej La Liga do komercyjnego wykorzystania w metaverse. Jon Fatelevich – najwyższy rangą członek zarządu platformy sztuki cyfrowej – stwierdził:

StadioPlus realizuje misję bycia mostem pomiędzy branżą sportową a przyszłością. Dlatego jesteśmy zachwyceni, że osiągnęliśmy to porozumienie z La Liga, z którą od wielu miesięcy współpracujemy nad rozwojem i integracją zawodów w Decentraland i jesteśmy pewni, że zapewnimy wspaniałe doświadczenie zarówno fanom piłki nożnej, jak i fanom Web 3.

Warto wspomnieć, że do świata metaverse weszły już dwie najbardziej utytułowane hiszpańskie drużyny piłkarskie – FC Barcelona i Real Madryt. Miesiąc temu zaciekli rywale podali sobie ręce i złożyli wspólny wniosek o znak towarowy metaverse.

la ligareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.