Grupa Anonymous odcina się od ataku na Elona Muska | Wiadomości | CrypS.

Grupa Anonymous odcina się od ataku na Elona Muska

Mariusz Przepiórka
Grupa Anonymous odcina się od ataku na Elona Muska

Grupa hakerska Anonymous zaprzeczyła, że uczestniczyła w tworzeniu filmu potępiającego działalność Elona Muska i jego wpływu na rynek kryptowalut. O materiale wideo, w którym osoba podająca się za członka grupy Anonymous krytykowała Muska, a także SpaceX i Teslę, pisaliśmy wczoraj.

Anonymous za stworzenie wideo obarczają winą organizację, która próbuje podszywać się pod słynną grupę hakerów. Wspomniany materiał filmowy rozpoczyna się od słów: „To jest wiadomość od grupy Anonymous dla Elona Muska”. Kończy się słowami „Jesteśmy Anonymous! Jesteśmy legionem. Oczekujcie nas”. Pomiędzy hasłami Anonymous, mówca skierował wiele nienawiści w stronę Muska, ze względu na jego tweety i opinie wpływające na rynek kryptowalut, a nawet życie ludzi.

5 czerwca do działalności Muska w mediach społecznościowych odniósł się były sekretarz pracy USA Robert Reich. Reich skorzystał z Twittera i podzielił się swoją opinią na temat aktywności Muska, mówiąc, że „to nie jest zabawne”.

Jego tweety mają poważny wpływ na rynki. To tylko kolejny przykład na to, jak miliarderom uchodzi manipulowanie rynkami bez żadnej odpowiedzialności. – napisał

Nawiązał do serii wpisów Muska w mediach społecznościowych, w których popiera on niektóre kryptowaluty. Przede wszystkim inspirowany memami żartobliwy altcoin znany wszystkim jako DOGE, który w rezultacie odnotował w tym roku bezprecedensowy wzrost wartości.

Grupa Anonymous odcina się od ataku na Elona Muskareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.