Giełda Bitget wzmacnia swoje fundamenty dot. ochrony kryptowalut jej klientów | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bitget wzmacnia swoje fundamenty dot. ochrony kryptowalut jej klientów

Autor: Partnerzy
Bitget PoR

Bitget, czyli wiodąca giełda kryptowalut i firma z sektora Web3, ogłosiła nową wycenę swojego Funduszu Ochronnego oraz przedstawiła zaktualizowany raport Proof of Reserves za maj 2024 rok.


Tym samym podkreślono swoje zaangażowanie w zwiększanie bezpieczeństwa użytkowników i ochronę posiadanych cyfrowych aktywów.

Średnia wartość Funduszu Ochronnego na poziomie 425 mln USD

Od momentu swojego powstania w sierpniu 2022 roku Fundusz Ochronny stanowi fundament podejścia giełdy Bitget wobec koncentracji na użytkowniku, co uosabia zaangażowanie tej platformy w zapewnienie bezpiecznego środowiska handlowego.

W tym dość dynamicznym sektorze Fundusz Ochrony działa jako siatka bezpieczeństwa przed potencjalnymi zagrożeniami, zapewniając, że aktywa użytkowników Bitget pozostają chronione przed przeciwnościami losu.

Wykorzystując model oparty na własnej rezerwie, Fundusz Ochronny Bitget działa niezależnie, umożliwiając szybkie i adaptacyjne reagowanie na pojawiające się wyzwania.

Wolny od zewnętrznych zależności, fundusz może szybko realokować zasoby w celu złagodzenia ryzyka i ochrony aktywów użytkownika podczas burzliwych warunków rynkowych lub nieprzewidzianych zdarzeń.

Przez cały maj, napędzany trendami rynkowymi i wyceną BTC, Funduszu Ochronnego utrzymywał stałą średnią miesięczną wycenę na poziomie 425 mln USD, znacznie przekraczając zobowiązanie firmy w wysokości 300 mln USD podjęte w październiku 2022 r.

W ubiegłym miesiącu Fundusz Ochronny utrzymał swoje zasoby w wysokości 6 500 BTC przechowywanych w trzech oddzielnych portfelach, a wszystkie adresy były publicznie wyświetlane w celu zapewnienia przejrzystości.

Bitget raport

Raport PoR pokazuje całkowity wskaźnik rezerw na poziomie 169%.

Najnowszy Raport PoR Bitget za maj 2024 r. wskazuje na imponujący całkowity wskaźnik rezerw wynoszący 169%, znacznie wyższy niż standard branżowy wynoszący 100%, przy czym wskaźniki BTC i ETH wzrosły odpowiednio do 295% i 209%.

Ponadto aktualizacja podkreśla znaczny wzrost aktywów użytkowników dla USDT i ETH, przy czym oba wskaźniki odnotowały znaczny wzrost o 64% i 72% od stycznia 2024 roku.

Liczby te oznaczają nie tylko rosnące zaufanie użytkowników, ale także odzwierciedlają silną dynamikę wzrostu liczby użytkowników.

Bitget PoR

Aby zapewnić pełną przejrzystość, użytkownicy mogą weryfikować swoje aktywa na Bitget za pomocą narzędzia do weryfikacji typu open source o nazwie MerkleValidator, dostępnego na GitHub.

Bitget jest zdecydowany w swoim zaangażowaniu na rzecz przejrzystości i stabilności finansowej. Nasza najnowsza aktualizacja PoR i Funduszu Ochronnego potwierdza nasze zaangażowanie w ochronę aktywów użytkowników i utrzymanie najwyższych standardów odpowiedzialności. Bitget pozostaje w czołówce branży giełd kryptowalutowych, zapewniając spokój naszym użytkownikom i dając przykład innym

– komentuje Gracy Chen, dyrektor generalna Bitget.

Co warto wiedzieć o Bitget?

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga traderom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget PoRreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.