Giełda bitFlyer uruchamia usługi konsultingowe | Wiadomości | CrypS.

Giełda bitFlyer uruchamia usługi konsultingowe

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitflyer

Japońska giełda kryptowalut bitFlyer poinformowała, że jej blockchainowy oddział będzie oferował usługi konsultingowe. Jest to efekt zapotrzebowania zgłaszanego przez nowe spółki działające w branży blockchain. Zwracały się one z prośbami o wsparcie w zakresie m.in. emisji STO i tokenów NFT.

BitFlyer to jedna z największych giełd w Japonii i jeden z największych światowych brokerów bitcoina. Konsulting będzie piątą usługą oferowaną przez bitFlyer Blockchain. Obecnie firma świadczy usługi w zakresie BaaS, Joint Business, miyabi Core i RegTech. Zgodnie z komunikatem giełdy usługa spełni wymagania nowych spółek m.in. z branży finansowej, produkcyjnej i technologicznej.

Zlokalizowana w Japonii, ale mająca również oddziały w Europie i USA, giełda bitFlyer zapowiada, że jej nowa usługa zrewolucjonizuje podejście do zarządzania projektami. W zamierzeniu ma to być kompleksowe rozwiązanie dla rozwojów, wdrożenia i zarządzania systemami.

giełda kryptowalut bitflyerreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.