Giełda Binance wydała 70 000 kart dla uchodźców z Ukrainy | Wiadomości | CrypS.

Giełda Binance wydała 70 000 kart dla uchodźców z Ukrainy

Anna Sutowicz
Binance wydał 70 000 kart dla uchodźców z Ukrainy

Giełda kryptowalut Binance poinformowała o swoich inicjatywach pomocy mieszkańcom Ukrainy. Prawie 70 000 osób zapisało się na kartę kryptowalutową Binance Refugee Card.


Przedstawiciele wiodącej giełdy kryptowalut Binance poinformowali, że od kwietnia do czerwca wniosek o kartę kryptowalutową Binance Refugee Card złożyło prawie 70 000 osób. Aby otrzymać takie wsparcie finansowe, użytkownicy muszą zgłosić się do partnerskich organizacji non-profit współpracujących z giełdą.

75 BUSD miesięcznie

Grupy przesiedleńców – rodziny wielodzietne lub rodzice małoletnich dzieci, osoby niepełnosprawne i starsi mieszkańcy kraju będą mogli przez 3 miesiące otrzymywać pomoc w wysokości 75 BUSD miesięcznie. Przedstawiciele Binance twierdzą, że chcą pomagać także tym, którzy pozostali na Ukrainie:

Na początku zamierzaliśmy pomagać ludziom, którzy zostali zmuszeni do wjazdu do UE, otrzymali status uchodźcy i naprawdę potrzebują pomocy. Ale równolegle postanowiliśmy uruchomić projekt pilotażowy, aby pomóc tym, którzy pozostali na Ukrainie.

Zespół Palianytsia zapewnia wsparcie w wypłacaniu środków na kartę bankową z portfela kryptowalutowego dla tych, którzy nie wiedzą, jak to zrobić. W celu uzyskania pomocy w trybie offline można skontaktować się z przedstawicielami Palianitsia we Lwowie lub Rotary Club Kyiv International w Kijowie.

Ministerstwo Cyfryzacji o współpracy z Binance

Michaił Fiodorow, czyli szef Ministerstwa Cyfryzacji, który pełni również funkcję wicepremiera, opowiedział o współpracy ukraińskiego departamentu z Binance:

Binance będzie wspierać nasze projekty edukacyjne, w szczególności umiejętność posługiwania się kryptowalutami, aby jeszcze więcej Ukraińców otrzymało umiejętności cyfrowe i zawody.

Binance podkreśla, że będzie nadal przestrzegać polityki sankcji i monitorować jej wdrażanie na platformie. Zapewnia, że będzie reagować 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, na konkretne przypadki, w których system sankcji zostanie naruszony.

Krypto-zbiórki

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz udzielić wsparcia Ukrainie – lista kilku krypto-zbiórek na rzecz Ukrainy została zamieszczona w tym artykule: Bitcoin może być ratunkiem dla Ukrainy.

Binance wydał 70 000 kart dla uchodźców z Ukrainyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.