Gemini uruchamia wymianę kryptowalut na EUR | Wiadomości | CrypS.

Gemini uruchamia wymianę kryptowalut na EUR

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut gemini

Założona przez braci Winklevoss giełda kryptowalut Gemini wprowadza możliwość tradingu kryptowalut w EUR. Dzięki temu klienci mogą kupować wszystkie kryptowaluty notowane na platformie za pomocą europejskiej waluty.

Depozyty w EUR można wpłacać za pośrednictwem przelewów SWIFT lub SEPA. Dodatkowo klienci korzystający z platformy ActiveTrader na poziomie PRO mogą zawierać transakcje w parach EUR z BTC i ETH, a także GBP z BTC i ETH.

Niedawno giełda Gemini otrzymała brytyjską licencję instytucji pieniądza elektronicznego. W efekcie od niespełna miesiąca klienci z Wielkiej Brytanii mogą dokonywać transakcji za pomocą swej waluty GBP. Z kolei w Stanach Zjednoczonych giełda uruchomiła możliwość wypłaty w ZEC, co pozwala na zachowanie pełnej anonimowości.

giełda kryptowalut geminireklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.