Forkast Labs stworzył "krypto odpowiednik" S&P 500 dla NFT | Wiadomości | CrypS.

Forkast Labs stworzył “krypto odpowiednik” S&P 500 dla NFT

Redaktor: Michał Misiura
Meta wyciąga wtyczkę NFT

W poniedziałek, 6 marca, firma analityczna Forkast Labs zaprezentowała nowe indeksy. Są one kryptowalutowymi odpowiednikami S&P 500 i Nasdaq Composite, ale dotyczą NFT.


Śledzą one ruchy cenowe niewymiennych tokenów, w szczególności blue chipów. Pakiet zawiera trzy indeksy – Forkast 500 NFT (best of collections), Forkast SOL NFT Composite oraz Forkast ETH NFT Composite.

Flagowym produktem serii jest pierwszy z wymienionych indeksów. Forkast Labs twierdzi, że jest on oparty na “miliardach punktów danych” i pozwala na ogólne śledzenie rynku.

Wszystkie informacje są indeksowane, usystematyzowane i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Indeksy można znaleźć na oficjalnej stronie firmy (ForkastLabs.xyz).

Co warte podkreślenia, portal posiada również interaktywne widżety, dzięki którym okno ze statystykami rynkowymi może być wstawione na inną stronę internetową.

Firma ma nadzieję, że jej produkt pomoże w odzyskaniu zaufanie do całej branży krypto. Co zauważalne, nie ma jeszcze indeksu do śledzenia Ordinals i nie wiadomo, czy zostanie on dodany w przyszłości.

Forkast Labs wszedł na rynek w styczniu tego roku. Firma powstała z połączenia Forkast.News i trackera NFT CryptoSlam. Spółka jest ściśle związana, wspierana i finansowana przez Animoca Brands.

Meta wyciąga wtyczkę NFTreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.