Firmy krypto i blockchain wspierają walkę z koronowirusem w Chinach | Wiadomości | CrypS.

Firmy krypto i blockchain wspierają walkę z koronowirusem w Chinach

Michał Misiura
IEO i ICO crowdfunding

Wśród firm, które zadeklarowały pomoc ofiarom koronowirusa są Binance i Krypital. 

Binance zadeklarował przekazanie 10 mln chińskich juanów (1,44 mln USD). Pieniądze mają wspomóc osoby zarażone przez koronowirus w chińskim mieście Wuhan. O przedsięwzięciu poinformował na Twitterze CEO giełdy Changpeng Zhao:

Do dobroczynnej akcji przyłączyła się także konsultingowa firma Krypital specjalizująca się w marketingu dla firm działających w branży blockchain. Spółka ogłosiła, że stworzy blockchainową platformę do wpłacania darowizn, która będzie obsługiwać stablecoina Tether. Ponadto Krypital przekaże własne środki oraz zajmie się rekrutacją wolontariuszy, którzy pomogą w akcji charytatywnej. Wśród poszukiwanych osób są pomocnicy do transportu i sortowania otrzymanych darów oraz graficy, administratorzy i zaplecze, które zajmie się ogłoszeniami i marketingiem.

IEO i ICO crowdfundingreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.