Fetch.ai i Bosch nawiązały współpracę | Wiadomości | CrypS.

Fetch.ai i Bosch nawiązały współpracę

Redaktor: Michał Misiura
fetch ai bosch

Projekt krypto AI Fetch.ai (FET) i gigant technologiczny Bosch ogłosili współpracę. Oba podmioty utworzyły organizację, której celem jest pobudzenie rozwoju technologii Web3.


Bosch i Fetch.ai przyspieszają rozwój Web3

Nowa organizacja o nazwie Fetch.ai Foundation została zainspirowana przez Linux Foundation. Ta organizacja non-profit skupia się na rozwoju oprogramowania open-source i stara się zachęcać do współpracy różne strony w ramach połączonych branż.

Fundacja Fetch.ai skupia się jednak w szczególności na Web3, znanym również jako zdecentralizowana sieć. Termin Web3 odnosi się do nowej generacji technologii internetowej zbudowanej na zdecentralizowanych protokołach i blockchainie, umożliwiającej bardziej przejrzysty, bezpieczny i otwarty Internet.

Humayun Sheikh, dyrektor generalny i założyciel Fetch.ai, skomentował najnowsze doniesienia w następujący sposób:

To ekscytujący etap w podróży Fetch.ai, ponieważ zobaczymy nasze produkty z technologią Web3 w prawdziwych zastosowaniach przemysłowych z partnerami takimi jak Bosch. Bosch pomoże nam również przyspieszyć przyjęcie Web3 przez przemysł i zachęcić innych graczy z branży do przyłączenia się do nas. Więcej zastosowań przemysłowych zapewni również nowe możliwości biznesowe dla istniejących przedsiębiorców technologicznych w ekosystemie Fetch.ai.

Kurs FET reaguje pozytywnie

Fakt, że duża marka dołączyła do Fetch.ai został odebrany w pozytywny sposób przez inwestorów. Miało to swoje odzwierciedlenie w kursie kryptowaluty FET. Jej wartość wzrosła chwilowo z 0,41 USD w dniu ogłoszenia, do szczytu ponad 0,49 USD. W chwili pisania tego tekstu cena odreagowała do wartości 0,43 USD.

kurs fetch ai
fetch ai boschreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.