eBay kupuje brytyjski rynek NFT | Wiadomości | CrypS.

eBay kupuje brytyjski rynek NFT

Anna Sutowicz
eBay kupuje brytyjski rynek NFT

Globalny gigant e-commerce eBay, nabył rynek niewymiennych tokenów (NFT). Chce stać się liderem w dziedzinie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.


W środowym komunikacie prasowym poinformowano, że światowy lider handlu eBay, nabył rynek niewymiennych tokenów (NFT) KnownOrigin. Chce zająć pozycję lidera w dziedzinie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Niewiele wiadomo na temat szczegółów zakupu. Jednakże w oświadczeniu wskazano, że obie strony podpisały i ostatecznie sfinalizowały transakcję. Przejęcie rynku NFT to ważny krok w wejściu firmy eBay do świata cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich:

Umowa łączy zasięg i reputację eBay z wiodącą technologią KnownOrigin, aby wzmocnić nową falę twórców, sprzedawców i kupujących NFT.

eBay jest „pierwszym przystankiem”

Wygląda na to, że eBay zamierza stać się wiodącą witryną w branży. Zgodnie z oświadczeniem Jamie Iannone, prezesa eBay:

eBay jest pierwszym przystankiem dla ludzi z całego świata, którzy szukają idealnego, trudnego do znalezienia lub unikalnego dodatku do swojej kolekcji, a dzięki temu przejęciu pozostaniemy wiodącą witryną, ponieważ nasza społeczność coraz częściej dodaje cyfrowe kolekcje. KnownOrigin stworzył imponującą, pełną pasji i lojalną grupę artystów i kolekcjonerów, dzięki czemu są idealnym uzupełnieniem naszej społeczności sprzedawców i kupujących. Z niecierpliwością czekamy na powitanie tych innowatorów, którzy dołączą do społeczności eBay.

Idealny czas na współpracę

Współzałożyciel KnownOrigin David Moore również bardzo pozytywnie wypowiada się na temat wspólnego przedsięwzięcia. Powiedział, że jest to idealny czas na współpracę z tak dużą firmą jaką jest eBay:

To początek nowego rozdziału w historii KnownOrigin i nie mogliśmy wybrać lepszego czasu na skoncentrowanie się na budowaniu i innowacjach z zespołem eBay. To partnerstwo pomoże nam przyciągnąć nową falę twórców i kolekcjonerów NFT.

O eBay

Ebay, to znane przedsiębiorstwo prowadzące serwis aukcji internetowych. Zostało założone w 1995 roku, przez Pierre’a Omidyara. Technologia wspiera miliony kupujących i sprzedających na ponad 190 rynkach na całym świecie. W 2021 r. eBay umożliwił sprzedaż towarów o wartości ponad 87 mld USD brutto.

Coraz więcej marek, interesuje się światem niewymiennych tokenów. Bentley jeszcze we wrześniu tego roku zamierza wydać limitowaną kolekcję NFT. Właściciele niewymiennych tokenów mają otrzymać ekskluzywne nagrody.

eBay kupuje brytyjski rynek NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.