Dominika wyemituje narodowy token w sieci TRON

Dominika wyemituje narodowy token w sieci TRON

Autor: Anna Sutowicz
Redaktor: Albert Czajkowski
Dominika wyemituje narodowy token

Wyspa Dominika chce wydawać cyfrowe identyfikatory i budować wirtualne państwo w świecie metaverse. Zamierza wyemitować dwa tokeny kryptowalutowe – DMC i DID. Wszyscy posiadacze tokenów otrzymają cyfrowe obywatelstwo Dominiki.


Wspólnota Dominiki wyemituje narodowy token

Wspólnota Dominiki, to mały wyspiarski kraj na Karaibach, który pracuje nad emisją własnych kryptowalut – Dominica Coin (DMC) i Digital Identity (DID). Nowo utworzone DMC Labs będzie pracować nad realizacją projektu z giełdą kryptowalut Huobi i twórcami TRON blockchain. Takie informacje wynikają z komunikatu prasowego Huobi:

W naszych najnowszych wysiłkach, aby przyspieszyć globalny rozwój Web3.0 i metaverse, Huobi współpracuje z Tron Network i DMC Labs, aby wspólnie uruchomić pierwszy na świecie narodowy token DMC (Dominica Coin) z upoważnienia rządu Wspólnoty Dominiki.

Naszą wizją dla DMC i Dominica DID jest, aby służyły jako ważny certyfikat dla użytkowników, aby uzyskać dostęp do przyszłego świata metaverse. Jest to pierwszy przypadek oferty tokena cyfrowego, który został oficjalnie autoryzowany przez naród i ma wprowadzić przemysł aktywów wirtualnych w nową erę!

Każdy posiadacz narodowego tokena otrzyma cyfrowe obywatelstwo Dominiki w świecie metaverse. Po dokonaniu płatności, posiadacze będą mogli również uzyskać fizyczne certyfikaty DID, które pozwolą im na to, by otwierać konta bankowe w kraju, ubiegać się o pożyczki lub rejestrować cyfrowe firmy.

Oficjalne fizyczne certyfikaty DIDs będą dostępne po wypełnieniu przez użytkowników adresu korespondencyjnego i opłaceniu niezbędnych kosztów manipulacyjnych.

Współpraca Huobi z Dominiką

Za zgodą rządu Dominiki strategia globalizacji Huobi ma rozpocząć się od regionu Karaibów, aby w następnej kolejności objąć Azję Południowo-Wschodnią i Europę.

Dominika jest małą wyspą, jej populacja to ok. 70 000 osób. To jeden z najbardziej pokojowych krajów na Karaibach. Wykorzystując pomoc kryptowalut chce stać się miejscem, które przyciągnie do siebie przedsiębiorców, firmy i zwolenników rewolucji Web3.

Dominika wyemituje narodowy tokenreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.