Domena kryptowaluty.pl sprzedana za 1 milion złotych | Wiadomości | CrypS.

Domena kryptowaluty.pl sprzedana za 1 milion złotych

Konrad Juszczyk
kryptowaluty.pl sprzedane za 1 milion złotych tomaszowi rozmusowi z tokeneo

Właściciel domeny kryptowaluty.pl sprzedał ją w grudniu za kwotę 1,000,000 złotych. Prognozowana wartość biznesu powstającego na domenie to aż 500 mln zł.

Domena sprzedana za 1,000,000 złotych

Jedna z najpopularniejszych domen związana z branżą krypto w Polsce została sprzedana. Mówimy tutaj o domenie „kryptowaluty.pl” sprzedanej w grudniu za milion złotych. Kupiec pozostaje anonimowy, jednak wchodząc na stronę internetową kryptowaluty.pl, można dowiedzieć się paru ciekawych informacji.

Jedną z nich jest informacja sprzedaży domeny w maju tego roku za 50,000 zł oraz fakt, że firma nabywcy tego niebywale rzadkiego adresu ma prognozowaną wartość na oszałamiające 500 mln zł. w 2021 roku. Ciężko mówić tutaj o twardych faktach, jednak są to przypuszczenia którymi strona się z nami dzieli.

Czym są kryptowaluty.pl?

Nie mamy jeszcze informacji odnośnie modelu biznesowego, który kryptowaluty.pl obiorą jednak można spodziewać się, że tak popularna domena jest podwalinami pod duży projekt. Z dostępnych na stronie informacji można dowiedzieć się, że jego realizacją zajmie się Blockchain Software House z Krakowa, który ma na swoim koncie duże doświadczenie w realizacji przedsięwzięć w branży.

Kto kupił kryptowaluty.pl?

Na stronie, która zmieniła właściciela, znajduje się opcja pozwalająca na pobranie raportu. Po wpisaniu adresu maila, otrzymujemy na niego sprawozdanie dotyczące rynku technologii blockchain i kryptowalut. W stopce otrzymanej wiadomości znajdujemy informacje o nadawcy: PARTNERIA Sp. z o. o. Jest to firma należąca do Tomasza Rozmusa – założyciela giełdy i kantoru kryptowalut Tokeneo. 

Potwierdzenie dostarczają także dane z who.is:

whois - kto kupił kryptowaluty.pl za 1 mln złotych - czyżby tomasz rozmus z tokeneo?
kryptowaluty.pl sprzedane za 1 milion złotych tomaszowi rozmusowi z tokeneoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.