Dołącz do Blockchain Polska! W Black Week 25% zniżki na członkostwo! | Wiadomości | CrypS.

Dołącz do Blockchain Polska! W Black Week 25% zniżki na członkostwo!

Partnerzy
Blockchain Polska

Stowarzyszenie Blockchain Polska to największa organizacja w Polsce, skupiająca ekspertów branży blockchain, przedstawicieli biznesu, programistów i pasjonatów. Ich misją jest nie tylko promowanie i rozwijanie tej innowacyjnej technologii, ale także budowanie silnej społeczności, która dzieli się wiedzą, doświadczeniem i inspiruje do wspólnego rozwoju.


Stowarzyszenie ogłasza specjalną promocję podczas Black Week na roczne członkostwo!

Od 20 do 27 listopada zapisz się z 25% zniżką na pakiet Standard (indywidualny) lub Business (dla firm). To niepowtarzalna okazja, która pozwoli entuzjastom technologii oraz przedsiębiorcom dołączyć do elitarnej grupy liderów innowacji związanych z blockchainem i odkryć ogromny potencjał zdecentralizowanych technologii.

Jak skorzystać z promocji Black Week?

Odwiedź stronę Blockchain Polska w okresie promocji, wybierz odpowiednią opcję członkostwa: Standard lub Business i napisz wiadomość na kontakt@blockchain-polska.org

Dlaczego warto dołączyć do stowarzyszenia?

Członkowie Blockchain Polska mogą skorzystać z wielu benefitów, które wpływają na rozwój zawodowy i biznesowy. Warto tutaj wymienić kilka z nich:

● Wartościowe kontakty: Poznaj specjalistów z branży i nawiązuj nowe relacje biznesowe, które pozwolą otworzyć drzwi do potencjalnych partnerstw i współpracy.
● Darmowe bilety i zniżki: Bierz udział w najlepszych konferencjach technologicznych, których stowarzyszenie jest partnerem.
● Dostęp do edukacji: Zdobywaj unikatową wiedzę i skorzystaj z mentoringu z zakresu technologii blockchain.
● Wsparcie w projektach: Wykorzystaj doświadczenie ekspertów przy projektach związanych z blockchainem, zyskując jednocześnie promocję marki.
● Promocja osobista i biznesowa: Zwiększ rozpoznawalność swojej osoby lub firmy w świecie nowych technologii.

Stowarzyszenie organizuje różnorodne wydarzenia, takie jak konferencje, meet-upy czy webinary, umożliwiając swoim członkom i partnerom biznesowym nie tylko udział w dyskusjach i wymianie doświadczeń, ale także naukę i rozwój.

Warto wspomnieć o Technology of Tomorrow (ToT). Jest to pierwszy taki event w Polsce łączący potencjał technologii blockchain, IoT i AI.

Blockchain Polska zachęca do aktywnego współtworzenia innowacyjnych rozwiązań, które kształtują rozwój technologii blockchain na polskim rynku.

Dzięki licznym partnerstwom członkowie Blockchain Polska mogą korzystać z darmowych biletów i zniżek na wiele wydarzeń.

Stowarzyszenie mocno wspiera rozwój kobiet w branży IT, stawiając na różnorodne i dynamiczne środowisko, które sprzyja innowacyjnym rozwiązaniom.

We Support Women's

Dołącz do Blockchain Polska i rozpocznij podróż w kierunku zdecentralizowanej przyszłości!

Wejdź na stronę Blockchain Polska, która znajduje się pod tym linkiem.

Polecamy śledzić równiż kanały społecznościowe SBP, na których publikowane są najważniejsze informacje o działalności stowarzyszenia:

Blockchain Polskareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.