DOGE jest teraz obsługiwany w 1800 bankomatach w USA | Wiadomości | CrypS.

DOGE jest teraz obsługiwany w 1800 bankomatach w USA

Konrad Juszczyk
DOGE jest teraz obsługiwany w 1800 bankomatach w USA

Obywatele Stanów Zjednoczonych mogą od teraz kupować Dogecoin (D0GE) z bankomatów w 46 stanach, dzięki firmie CoinFlip.

DOGE w bankomatach

Założona w 2015 roku firma CoinFlip jest wiodącym operatorem krypto-bankomatów na świecie, posiadającym ponad 1800 maszyn w 46 stanach, obsługujących kupno i sprzedaż dziewięciu głównych kryptowalut. Firma obniża typowe opłaty transakcyjne, oferując niezwykle prosty interfejs i posiada całodobową obsługę klienta, która stała się standardem branżowym.

Firma ogłosiła wsparcie dla Dogecoin (DOGE) 1 marca, a dyrektor generalny i współzałożyciel CoinFlip Daniel Polotsky powiedział, że udostępniając DOGE w swoich bankomatach chce, aby każdy miał dostęp do tej kryptowaluty, zarówno jak i do wielu innych. Te działania mogły być powodem dzisiejszego skoku ceny kryptowaluty opartej na memie.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, CoinFlip ma na celu ułatwienie dostępu do Dogecoin dla każdego, nawet tych, którzy mieszkają daleko od centralnych części miast. Warto dodać, że DOGE ma obecnie kapitalizację rynkową wynoszącą prawie 6,6 miliarda dolarów.

Misją CoinFlip jest udostępnienie walut cyfrowych każdemu, kto jest zainteresowany inwestowaniem, nawet w najbardziej wiejskich miastach Ameryki. Biorąc pod uwagę jego rosnącą popularność i niedawną masową adopcję, dokładamy wszelkich starań, aby Dogecoin był częścią naszego portfela monet i zachęcamy do dalszego wspierania tej kryptowaluty w nadchodzących miesiącach. – powiedział Daniel Polotsky

Popularność Dogecoina

DOGE stał się wyjątkowo popularny po otrzymaniu wsparcie od wiodących imion w branży oraz popularnych celebrytów, w tym Elona Muska, Snoop Dogga oraz Gena Simmonsa, którzy pomogli w pompowaniu waluty cyfrowej opartej na memie. Dyrektor generalny Tesli często wyrażał swoje opinie na temat tej kryptowaluty, a przez pewien czas największa giełda na świecie zaczęła promować DOGE rozdając 100,000 dolarów w tokenach. Grupa na Reddicie r/SatoshiStreetBets licząca w tamtym momencie ponad 180,000 użytkowników pod koniec stycznia zaczęła pompować Dogecoin przyczyniając się do 800% wzrostu w ciągu zaledwie 24 godzin.

DOGE jest teraz obsługiwany w 1800 bankomatach w USAreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.