Do Kwon mówi, że ma "złamane serce" z powodu śmierci Terra | Wiadomości | CrypS.

Do Kwon mówi, że ma „złamane serce” z powodu śmierci Terra

Zerelik Maciej
do kwon złamane serce

Do Kwon znany jest z agresywnej strategii w mediach społecznościowych, ale współtwórca Terra od kilku dni zachowuje nietypową ciszę, gdy sieć pogrąża się w katastrofie.


Kilka godzin po tym, jak Kwon zaproponował na forum sieci „plan odrodzenia ekosystemu Terra”, po raz pierwszy od dwóch dni powrócił na Twittera, by wyrazić smutek z powodu rozwoju sytuacji.

Mam złamane serce z powodu bólu, jaki mój wynalazek sprawił wam wszystkim

Dodał, że większość czasu spędził na rozmowach telefonicznych z tymi, którzy „zostali zdruzgotani z powodu odklejenia się powiązania UST z dolarem”.

Chociaż Terra zaciągnęła pożyczkę w wysokości 1,5 miliarda dolarów ze swojego funduszu rezerwowego, gdy cały rynek kryptowalut zaczął się załamywać, nie wystarczyło to do utrzymania UST na poziomie 1 USD. Cena nadal spadała, pociągając za sobą LUNA. Obecnie stablecoin jest notowany poniżej 0,20 USD, a LUNA jest warta ułamki centa. W pewnym momencie walidatorzy zatrzymali nawet blockchain.

Kwon wykorzystał wątek na Twitterze jako okazję do ponownego przedstawienia swojej propozycji, która zakłada odbudowę blockchaina Terra bez stablecoina UST i ponowną dystrybucję tokenów LUNA.

Wiele osób straciło pieniądze na upadku Terry i choć Kwon nie wyszczególnia swoich strat, zapewnił:

Ani ja, ani żadna instytucja, z którą jestem związany, nie skorzystaliśmy w żaden sposób na tym incydencie. W czasie kryzysu nie sprzedałem ani luna, ani ust.

Skrucha Kwona stanowi wyraźny kontrast z tonem, w jakim wypowiadał się w dniach i tygodniach poprzedzających kryzys. W dniu 9 maja np. napisał:

Anon, możesz słuchać wpływowych dziennikarzy z CT o tym, że UST traci powiązanie po raz 69. Możesz też przypomnieć sobie, że oni wszyscy są teraz biedni, i zamiast tego pójść pobiegać.

do kwon złamane serce
reklama
reklama

Dodaj komentarz