Crypto.com zawiesza wypłaty środków. Czy platforma padła ofiarą hacku? | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com zawiesza wypłaty środków. Czy platforma padła ofiarą hacku?

Maciej Żerelik
problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.com

Platforma Crypto.com zawiesiła możliwość dokonywania wypłat. Jak twierdzi, niektórzy użytkownicy doświadczyli nieautoryzowanej aktywności na swoich kontach. Zapewnia jednak, że środki są w 100% bezpieczne. Czy aby na pewno?


Aktualizacja wątku: PeckShield: w ataku na Crypto.com skradziono co najmniej 4600 ETH


 

Giełda Crypto.com zwiesiła dziś wypłaty, z powodu nieautoryzowanej aktywności na kontach kilku użytkowników. Wymusiła także na swoich klientach zresetowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Później pracowała nad naprawą błędu, jednak doprowadzenie wszystkiego do normy zajęło jej dłużej niż przypuszczano.

Czy jednak, aby na pewno wszystko wróciło do normy? Pod tweetami zarówno z oficjalnego profilu Crypto.com, jak i CEO firmy – Krisa Marszałka, pojawiło się wiele wiadomości, które mogą świadczyć, że platforma padła ofiarą hakerów. Wielu klientów twierdzi bowiem, że stracili swoje środki. Inni z kolei twierdzą, że nadal nie mogą zalogować się do swoich kont.

Czy Crypto.com padło ofiarą hacku? Tego jeszcze nie jesteśmy pewni, ponieważ nikt oficjalnie nie potwierdził takich informacji. Póki co obsługa techniczna giełdy jedynie zaprasza wszelkie poszkodowane osoby do kontaktu.

problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.comreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.