Crypto.com zawiesza wypłaty środków. Czy platforma padła ofiarą hacku? | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com zawiesza wypłaty środków. Czy platforma padła ofiarą hacku?

Zerelik Maciej
problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.com

Platforma Crypto.com zawiesiła możliwość dokonywania wypłat. Jak twierdzi, niektórzy użytkownicy doświadczyli nieautoryzowanej aktywności na swoich kontach. Zapewnia jednak, że środki są w 100% bezpieczne. Czy aby na pewno?


Aktualizacja wątku: PeckShield: w ataku na Crypto.com skradziono co najmniej 4600 ETH


 

Giełda Crypto.com zwiesiła dziś wypłaty, z powodu nieautoryzowanej aktywności na kontach kilku użytkowników. Wymusiła także na swoich klientach zresetowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Później pracowała nad naprawą błędu, jednak doprowadzenie wszystkiego do normy zajęło jej dłużej niż przypuszczano.

Czy jednak, aby na pewno wszystko wróciło do normy? Pod tweetami zarówno z oficjalnego profilu Crypto.com, jak i CEO firmy – Krisa Marszałka, pojawiło się wiele wiadomości, które mogą świadczyć, że platforma padła ofiarą hakerów. Wielu klientów twierdzi bowiem, że stracili swoje środki. Inni z kolei twierdzą, że nadal nie mogą zalogować się do swoich kont.

Czy Crypto.com padło ofiarą hacku? Tego jeszcze nie jesteśmy pewni, ponieważ nikt oficjalnie nie potwierdził takich informacji. Póki co obsługa techniczna giełdy jedynie zaprasza wszelkie poszkodowane osoby do kontaktu.

problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.com
reklama
reklama