Crypto.com z licencją w Dubaju | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com z licencją w Dubaju

Redaktor: Albert Czajkowski
crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usd

Crypto.Com kontynuuje swoją globalną ekspansję. Kolejnym krokiem giełdy jest uzyskanie tymczasowej zgody organów regulacyjnych Dubaju na oferowanie pełnego zakresu produktów i usług kryptowalutowych. Firma otrzyma licencję po spełnieniu wszystkich obowiązkowych wymagań w najbliższym czasie.


Według doniesień medialnych tymczasową zgodę na działalność w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich wydał Virtual Assets Regulatory Authority (VARA). Utworzona na początku tego roku organizacja monitoruje lokalny sektor aktywów cyfrowych, reguluje działalność platform i nadzoruje transakcje w celu zapewnienia maksymalnej ochrony inwestorów.

VARA uzasadniła zatwierdzenie Crypto.Com faktem, że giełda przeszła wszystkie niezbędne kontrole zgodności. W rezultacie będzie ona mogła oferować swoje produkty i usługi konsumentom w Dubaju pod ścisłym nadzorem regulatora.

Thani Al Zeyoudi – minister handlu zagranicznego ZEA – przedstawił pozytywne stanowisko kraju w sprawie innowacji, takich jak technologia blockchain i kryptowaluty: – Poprzez nasz Virtual Assets Regulatory Authority i inne ważne inicjatywy przyciągamy do ZEA firmy, które będą realizować tę wizję i umożliwią rozkwit technologii przyszłości – powiedział polityk.

crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usdreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.