CrypS.pl zostaje partnerem reklamowym Premium w AdShares | Wiadomości | CrypS.

CrypS.pl zostaje partnerem reklamowym Premium w AdShares

Albert Czajkowski
crps i adshares

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o polskim projekcie AdShares, który działa w branży reklamy internetowej wykorzystując technologię blockchain. Postanowiliśmy wesprzeć rodzimy projekt integrując nasz portal z platformą AdShares. Od teraz na łamach CrypS możecie zobaczyć reklamy serwowane właśnie przez tę platformę.

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszą rzeczą dla tego typu projektów jest właśnie ich adopcja i realne wykorzystanie technologii w praktyce. Właśnie dlatego nawiązaliśmy długotrwałą współpracę z AdShares, stając się nie tylko kolejnym medium dostępnym w ekosystemie platformy, ale również partnerem Premium. Co za tym idzie w ofercie AdShares są dostępne nie tylko standardowe reklamy graficzne na CrypS, ale również wszystkie pozostałe niestandardowe formy współpracy reklamowej.

Tym samym CrypS.pl rozszerzył obecną ofertę partnerów premium w AdSares i dołączył do takich portali jak Cointelegraph, CoinGecko, BTC.com czy coinpaprika, z którymi również można nawiązać współprace reklamową za pomocą AdShares.

Warto przypomnieć, że token ADS w którym odbywają się rozliczenia na platformie reklamowej, już w maju zostanie wylistowany na giełdzie Uniswap.

crps i adsharesreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.